Studia marketing we Wrocławiu?

Inne tematy, których nie znalazłeś powyżej.
Annamilarska

Studia marketing we Wrocławiu?

Post autor: Annamilarska »

hej wszystkim, mam już swój sklep internetowy, jednak zawsze mi mało i chcę postawić na większy rozwój osobisty. Padło n astudia marketingu we Wrocławiu. Pytanie tylko jaka uczelnia, bo tu zdania znajomych są podzielone. Macie jakieś doświadczenia lub coś słyszeliście? chętnie wysłucham :D pozdrawiam

zofialipska

Re: Studia marketing we Wrocławiu?

Post autor: zofialipska »

Ja z Dolnego Śląska przeniosłam się na studia do Krakowa. Uczyłam się na kierunku Informatyka i ekonometria na WSEI i bardzo sobię chwalę. Bez problemu znalazłam dobrą pracę jeszcze w trakcie nauki.

jajote

Post autor: jajote »

Należy do kwestii marketingu podchodzić odpowiedzialnie, by nie wyrządzić swojemu biznesowi żadnej krzywdy. W sieci można znaleźć bardzo fajne serwisy z poradami jak np. https://www.inclick.pl/jak-sprawdzic-po ... luczowego/ i jak polecam z nich korzystać

Basiapogoda

Post autor: Basiapogoda »

Ale istnieje przecież możliwość połączenia studiowania i pracowania. W ten właśnie sposób działają studia zaoczne. Na tygodniu się pracuje, a w weekendy studiuje.
Przy czym zachowuje się wszystkie przywileje studenckie. Wyglądają one tak samo, jak gdybyśmy studiowali dziennie.
Np możliwość korzystania z konta studenckiego.

Najlepiej na spokojnie zajrzeć sobie na ten ranking kont bankowych - i zobaczyć sobie oferty banków na poszczególne konta.

Tak aby otworzyc konto w darmowej placówce.

ODPOWIEDZ