PrestaShop czy warto?

Jakie oprogramowanie wybrać dla sklepu internetowego.
peter

PrestaShop czy warto?

Post autor: peter » 04 sie 2017, 12:08

Witam
Mam pytanie do właścicieli sklepów ewentualnie programistów.
Czy warto do stworzenia nowego sklepu wykorzystać skrypt PrestaShop czy lepiej postawić na coś innego.
Sklep będzie skierowany typowo do polskich klientów i zależy mi na integracjach ułatwiających prowadzenie sklepu w Polskich realiach (wysyłki, płatności, wydruk etykiet, ewentualna integracja z programem magazynowo-księgowym).
Będę wdzięczy za wszystkie merytoryczne odpowiedzi.

michał23

Re: PrestaShop czy warto?

Post autor: michał23 » 05 sie 2017, 10:32

Jak najbardziej skrypt warty zainteresowania. Bardzo duża międzynarodowa społeczność. Ogromna ilość dodatków i integracji, część niestety płatana ale w większości warta swojej ceny. Co ważne PrestaShop cały czas jest na bieżąco rozwijany i aktualizowany. Dzięki swojej popularności dość łatwo znaleźć osobę która taki sklep stworzy.

olcix13

Post autor: olcix13 » 08 lis 2017, 17:17

Można przemyśleć, czy nie wziąć bardziej zaawansowanego oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego. Warto czasem więcej zapłacić a mieć lepszą jakość usług. Jak chcesz sprawdzone oprogramowanie sprawdź IAI Shop

cati

Post autor: cati » 22 lis 2017, 14:04

Każde oprogramowanie ma swoje plusy i minusy. Nie ma rozwiązania idealnego. Mój facet ma taki sklep maszynadocieciastyropianu.pl na PrestaShop. Zapłacił raz i nie musi więcej dokładać. To, co zainwestował już się mu zwróciło.

ODPOWIEDZ