Nowoczesna aranżacja biura - jakie sadzicie?

Inne tematy, których nie znalazłeś powyżej.
aniamroz79

Nowoczesna aranżacja biura - jakie sadzicie?

Post autor: aniamroz79 » 09 lis 2016, 10:59

Cześć. Pragę poznać wasze zdanie odnośnie tego typu mebli do biura. Myślę, aby zaproponować swojemu zleceniodawcy tego typu rozwiązanie ale nie mam pojęcia czy nie okaże się ono zbyt odważne. Dlatego chciałam poznać zdanie większej liczby osób zanim przedstawię swoją koncepcję zleceniodawcy. Obrazki są ze strony firmy jfm-furniture.pl, która specjalizuje się w tego typu meblach pracowniczych. Mają bardzo ciekawe pracę i pomyślałam o skorzystaniu z ich pomocy przy tym zleceniu. Meble biurowe są wykonywane na wymiar, według dostarczonego przeze mnie szkicu. Sęk w tym, że nie jestem w 100% pewna czy zleceniodawca zaakceptuje tego typu rozwiązanie. Nie wiem czy tego rodzaju meble gabinetowe nie będą dla niego zbyt nowoczesne. Co wy o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wypowiedź w tej sprawie.

You’re not sure whether your car windscreen needs repairing or replacing. We will answer your question.

Car Glass Service - London Windscreen replacement and repair service.

We may be able to save you the expense and repair it for free, depending on your insurance policy.

Ela78

Re: Nowoczesna aranżacja biura - jakie sadzicie?

Post autor: Ela78 » 27 lut 2017, 20:53

Witaj.Polecam zobaczyć sobie meble biurowe homlando.com/meble-biurowe.html . Urządzisz wedle własnego gustu,a wnętrze zmieni się. Polecam również dodatki i dekoracje. homlando.com/dodatki-dekoracje.html . Urządzisz biuro w nowoczesnym stylu. Sklep jest otwarty od niedawna ale oferty są super mi się podobają . Pozdrawiam Ela.

bejka01

Post autor: bejka01 » 25 kwie 2017, 11:21

Nie przepadam za takim stylem, owszem lubię nowoczesnośc, ale niech będzie ona miała też coś z klasyki. Co do biurek to ja mam zamiar nasze kupić w domizdrowie.pl Naprawdę jest z czego wybrać i mają to co mi sie podoba, a to dla mnie jest najważniejsze.

Klara

Post autor: Klara » 11 wrz 2018, 11:08

Ja uważam, że biuro powinno prezentować się elegancko, zgodnie z duchem czasu, ale jednak klasycznie. W swoim gabinecie zastosowałam się do stylu amerykańskiego - wyszukanych i eleganckich mebli. Może spróbuj pójść w tym kierunku. Zaglądnij do oferty sklepu Open Space Interiors. ospace.com.pl mają tam piękne stylowe meble do gabinetu, które z pewnością zrobią dobre pierwsze wrażenie na klientach, którzy odwiedzać będą biuro.

pako32

Post autor: pako32 » 14 wrz 2018, 11:07

moim zdaniem możesz zajrzeć tutaj - 1pokoj.pl jest sporo informacji na temat urządzania biura oraz mieszkania. Pozdrawiam!

Lilith

Post autor: Lilith » 09 paź 2018, 19:49

Bardzo jestem za takimi nowoczesnym wnetrzami a zwłaszcza w biurach. Jak sie wchodzi do takiego pomieszczenia w roli klienta to od razu ma sie jakieś zdanie na jego temat, wiec styl jest kwestią tego jak chcemy być postrzegani. Mnie jakis czas temu natchneli ludzie z agencji kreatywnej, bo meble wszystkie były zrobione z palet i pomalowane na biało-czarno. Pomysl i realizacja rewelacja i do tego jakie wygodne! Wiem bo sama sprawdziłam - mam juz u siebie w ogrodzie ławkę z palet stąd pakobud.com.pl/opakowania-transportowe/palety/typowe z wygodnym poduchami i kilka skrzyń tez od nich.

czika

Post autor: czika » 17 paź 2018, 13:53

Aranżacja jest ważna ale nie aż tak jak wyposażenie biura, u nas o to zadbała firma Avarus, mamy szafy metalowe, niszczarkę a nawet sejf od nich

ODPOWIEDZ