Jedzenie online

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
Awatar użytkownika
Bubieres9

Re: Jedzenie online

Post autor: Bubieres9 »

Bardzo interesujące porady ;) Dzięki wielkie, z pewnością przyda mi się to :)

Klara

Post autor: Klara »

Chyba jakoś nie mogę się przekonać do zamawiania jedzenia online. Wiadomo pizza, herbata, kawa- te produkty nawet nieraz warto zamawiać przez internet ze względu na fajne promocje i duży wybór. Ja na przykład kawę zamawiam jedynie online: sklepkawa.pl/pl/c/Tchibo/159 Tchibo to moja ulubiona, a w tym sklepie mam spory wybór i atrakcyjne ceny. Resztę produktów wolę kupować stacjonarnie, poza tym zakupy to dla mnie przyjemność. :)

milejdi

Post autor: milejdi »

Ja wypróbowałam zakupy w tesco. Chociaż początkowo miałam opory, ale wszystko przebiegło idealnie. Pewnie będę częściej korzystać. Na szczęście sklep z kawą mam pod nosem i to świeżo mieloną ;)

jola30

Post autor: jola30 »

Nie zamawiam gotowych dań przez internet, ale produkty spożywcze z dłuższym terminem przydatności do spożycia, np. cukier, mąka, bee.pl/9085-kuskus zamawiam online.

pectu

Post autor: pectu »

super link

perjury

Post autor: perjury »

też nigdy nie kupuję

blanka333

Post autor: blanka333 »

Kiedyś nie robiłam takich zakupów, ale w czasie epidemii online kupuję produkty z dłuższym terminem ważności, np. https://www.bee.pl/9068-makarony, kasze, cukier, mąkę.

violka75

Post autor: violka75 »

Od kiedy odkryłam pyszny https://www.bee.pl/9006-napoj-kokosowy, zamawiam go regularnie. Czasami zamawiam też inne produkty.

ODPOWIEDZ