prezent dla siostrzenicy

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
Awatar użytkownika
talar77
Site Admin
Kontakt:

Re: prezent dla siostrzenicy

Post autor: talar77 »

Proponuje matę do tańczenia. Zabawa gwarantowana.
Np taka dla dwóch osób:mata podwójna do tańczenia
Portal zakupów online Sklepolandia.pl

Mirka

Post autor: Mirka »

Niedawno dla swojej siostrzenicy kupowałam biżuterię sztuczną. To nie była wielka okazja, miał być drobny upominek, ale np. z okazji urodzin chyba też zdecydowałabym się na sztuczną biżuterię tylko w większej ilości albo kupiłabym cały zestaw skompletowany z kilku elementów.
Dzięki koleżance z pracy odkryłam sklep internetowy z naprawdę wyjątkową sztuczną biżuterią. Myślę, że to świetny wybór zakupić np. kilka różnych par kolczyków niż jedne bardzo drogie kolczyki. Niestety zdarzyło mi się już, że drogie kolczyki kupione u jubilera się rozpadły... Gdyby to były kolczyki ze sztucznej biżuterii nie przejmowałabym się taką sytuacją, bo przecież mam w kuferku z biżuterią wiele innych. Jednak jak dotąd moja biżuteria sztuczna trzyma się rewelacyjnie! ;) Wolę mieć biżuterię inną na każdy dzień i jeszcze inną na specjalne okazje.
Siostrzenicy ostatecznie kupiłam długie kolczyki niebieskie i bransoletkę. Bardzo się ucieszyła. Często zakłada sprezentowaną biżuterię, a że lubi różnorodność i zmiany to może przy kolejnej okazji znów kupię jej coś na lacante.pl, tym bardziej, że często pojawiają się nowości w ofercie sklepu.

gibra

Post autor: gibra »

Cześć, jestem Jowita i od dziś będę użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam

jola30

Post autor: jola30 »

Myślę, że jako prezent sprawdzi się dobra książka, może coś z gatunku fantasy, np. taniaksiazka.pl/autor/andrzej-sapkowski.

KZielon

Post autor: KZielon »

Myślę, że fajnie może sprawdzić się gra planszowa.

Hiwari

Post autor: Hiwari »

Z pewnością ucieszy się z czegoś z tej strony szafa-bobasa.pl na przykład takie piękne bluzeczki. Sama kupiłam ostatnio kilka i muszę przyznać że są naprawdę dobrze wykonane.

Agulinka60

Post autor: Agulinka60 »

Ja lubię obdarowywać perfumami. Perfumy staram się wybierać bardziej wyszukane, a nie takie co można w każdej drogerii znaleźć. Po wycieczce do Arabii Saudyjskiej podobają mi się właśnie takie orientalne zapachy. Szukałam takich u nas i znalazłam na stronie jasmeen.pl duży ich wybór. Zapachy są przeróżne więc da się każdemu coś dobrać. Ja przy ostatnim zamówieniu dokupiłam sobie jeszcze taki flakonik na olejek zapachowy yasmeen.pl istne dzieło sztuki. Tak mi się spodobał, że nie mogłam sobie odmówić. Taki flakonik może być też pięknym dodatkiem do prezentu z perfum.

ODPOWIEDZ