prezent dla siostrzenicy

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
Awatar użytkownika
talar77
Site Admin
Kontakt:

Re: prezent dla siostrzenicy

Post autor: talar77 » 13 gru 2018, 10:11

Proponuje matę do tańczenia. Zabawa gwarantowana.
Np taka dla dwóch osób:mata podwójna do tańczenia
Portal zakupów online Sklepolandia.pl

Mirka

Post autor: Mirka » 04 wrz 2019, 12:40

Niedawno dla swojej siostrzenicy kupowałam biżuterię sztuczną. To nie była wielka okazja, miał być drobny upominek, ale np. z okazji urodzin chyba też zdecydowałabym się na sztuczną biżuterię tylko w większej ilości albo kupiłabym cały zestaw skompletowany z kilku elementów.
Dzięki koleżance z pracy odkryłam sklep internetowy z naprawdę wyjątkową sztuczną biżuterią. Myślę, że to świetny wybór zakupić np. kilka różnych par kolczyków niż jedne bardzo drogie kolczyki. Niestety zdarzyło mi się już, że drogie kolczyki kupione u jubilera się rozpadły... Gdyby to były kolczyki ze sztucznej biżuterii nie przejmowałabym się taką sytuacją, bo przecież mam w kuferku z biżuterią wiele innych. Jednak jak dotąd moja biżuteria sztuczna trzyma się rewelacyjnie! ;) Wolę mieć biżuterię inną na każdy dzień i jeszcze inną na specjalne okazje.
Siostrzenicy ostatecznie kupiłam długie kolczyki niebieskie i bransoletkę. Bardzo się ucieszyła. Często zakłada sprezentowaną biżuterię, a że lubi różnorodność i zmiany to może przy kolejnej okazji znów kupię jej coś na lacante.pl, tym bardziej, że często pojawiają się nowości w ofercie sklepu.

jola30

Post autor: jola30 » 24 mar 2020, 20:51

Myślę, że jako prezent sprawdzi się dobra książka, może coś z gatunku fantasy, np. https://www.taniaksiazka.pl/autor/andrzej-sapkowski.

ODPOWIEDZ