Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Rozmowy o różnych formach płatności w Internecie.
ENA
Posty: 77
Rejestracja: 21 gru 2010, 12:49

Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: ENA »

Czy w swoich sklepach macie wszystkie metody płatności? To znaczy przelewem, kartą, przez płatności online, pobraniem itd.

ENA
Posty: 77
Rejestracja: 21 gru 2010, 12:49

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: ENA »

Nikt nie chce odpowiadać? ;)

mc123
Posty: 18
Rejestracja: 28 lis 2010, 23:29

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: mc123 »

:) Wszystkie możliwe płatności. Zawsze warto mieć wszystkie, może wejść do sklepu klient, który np. chce zapłacić kartą kredytową i jeśli nie będzie miał takiej możliwości, po prostu wyjdzie ze sklepu i wybierze taki, w który będzie mógł zapłacić kartą.

Katia
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2011, 11:05

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: Katia »

Ja mój przedpiśca, wszystkie możliwe :).

asiadareszka
Posty: 22
Rejestracja: 05 maja 2012, 14:48

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: asiadareszka »

Ja mam 3 podstawowe możliwości zapłaty:

-płatność on-line
-płatność przy odbiorze
-płatność kartą

I myślę, że nie potrzeba więcej. Klienci nie narzekają.
Uwielbiam robić zakupy!Lubię też wygodne płatności przez internet gdyż bardzo ułatwiają mi moją pasję

GentleMan
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2012, 11:17

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: GentleMan »

Witam.
Warto mieć alternatywę. Koszty umieszczenia różnych form płatności nie są duże a warto zadowolić każdego odwiedzającego nas klienta :)
MIERZ WYŻEJ! WWW.GENTLE-MAN.PL

Awatar użytkownika
jagot
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2012, 14:24
Kontakt:

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: jagot »

Obecnie podstawa to platnosci.pl, czyli ekspresowa informacja że płatność zrealizowano.

Awatar użytkownika
c2h5oh
Posty: 192
Rejestracja: 04 kwie 2008, 16:05

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: c2h5oh »

jagot pisze:Obecnie podstawa to platnosci.pl, czyli ekspresowa informacja że płatność zrealizowano.
To akurat jest standard we wszystkich systemach płatności online.

noire
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2014, 13:09

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: noire »

Dlatego polecam konto internetowe dla sprzedawców, sklepów online, usługodawców w Noirepay noirepay.pl
Maj podpisana umowe z PayPal, ty jako sprzedawca nei musisz mieć konta w PayPal, jednak akceptujesz płatności od klientów PayPal. Możesz akceptować płatności dokonane również za pomoca kart kredytowych.
Wszyscy klienci NoirePay otrzymują dostęp do indywidualnego konta, które umożliwia sprawne przetwarzanie płatności przy użyciu kart Visa, Master Card , American Express, China UnionPay i wiele innych.
Również masz możliwość akceptacji ponad 200 walut.
Konto jest darmowe, brak opłat aktywacyjnych. Świetne rozwiazanie dla działalności ecommerce.

shoperpl
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2015, 09:09
Kontakt:

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: shoperpl »

Jeśli zastanawiasz się nad uruchomieniem sklepu internetowego miej na uwadze udostępniane w ramach oprogramowania metody płatności. Np. oprogramowanie Shoper uruchomiło własny system płatności: Płatności Shoper. Przelewy są natychmiastowe do właściciela sklepu a prowizja jest najniższa na rynku. Dodatkowo nowi kleinci nie płącą prowizji przez pierwsze 3 miesiące, po tym czasie prowizja jest na stałym poziomie 1,69%. Prosta kalkulacja potwierdza, że start ze sklepem internetowym nie wymaga dużych nakładów finansowych. Uruchomienie Płatności Shoper nie wymaga formalności, można tego dokonać z panelu administracyjnego sklepu. Więcej można poczytać tutaj: https://www.shoper.pl/platnosci/
Dodatkowo dla wszystkich nowych klientów, którzy założą sklep do końca lipca, wybiorą Płatności Shoper mamy rabat 50% na skórkę graficzną do sklepu (kod rabatowy: SKIN50).

kalinabors
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2014, 18:06

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: kalinabors »

Również wszystkie :) Oferuje mi to moje oprogramowanie.








___________________
http://www.shoper.pl

PiotrekS
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2015, 16:38

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: PiotrekS »

Teraz z PayPal klienci przechodzą do Dotpay, które jest w tym momencie zdecydowanie najlepsze na rynku. Oferują konkurencyjne ceny, wiele różnych form płatności i inne korzyści

agnieszkan1
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2015, 16:16

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: agnieszkan1 »

Tak jak napisał ktoś wyżej, to się zgadzam - Dotpay jest świetny. Chyba najlepsza znana nie tylko klientom, ale też sprzedającym forma. Mam swój sklep internetowy i bardzo sobie chwalę, bo przechodziłam już przez różne metody płatności. A Dotpay ma szeroki zakres, jeśli chodzi o świadczone usługi - karta, sms, szybkie przelewy internetowe, itp. Koniecznie się zainteresuj, wejdź na ich stronę i poczytaj więcej.

darek95
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 2015, 11:36

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: darek95 »

Potwierdzam słowa Pani Agnieszki. Dotpay to najlepszy operator płatności jaki może Cię spotkać.

PiotrekS
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2015, 16:38

Re: Jakie metody płatności macie w swoich sklepach?

Post autor: PiotrekS »

Dokładnie, najpraktyczniej i najbezpieczniej płaci się przez operatora płatności online.

ODPOWIEDZ