Sklepy z kosmetykami - opinie

Zanim dodasz opinię, przeczytaj zasady działu!
lori89
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2012, 12:24

Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: lori89 »

Od niedawna pewnego poznaję uroki zakupów online (zdarzają się pozytywne zaskoczenia i duże rozczarowania). By uniknąć tych ne gatywnych doświadczeń, proponuję stworzyć listę pewnych sklepów z kosmetykami i czarną listę z tymi, z któych nie warto kupować.

Jeśli chodzi o o zakup kosmetyków, ja do tej pory korzystałam jedynie z drogerii www.perfectfresh.com. Sklep mogę jak najbardziej polecić - wszystko odbyło się bez problemu, towar dotarł nieuszkodzony, z długa datą ważności. Czas dostawy krótki.

Co Wy myślicie o tym sklepie? Innych drogeriach/perfumeriach?

Kaczor
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2013, 14:56

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: Kaczor »

Fajne promocje kosmetyków można znaleźć w sklepie zokana.pl. Zrobiłam tam zakupy z polecenia koleżanki. Kupowałam głównie kosmetyki do makijażu (bez cieni do powiek nie da się żyć:)) i oczywiście mój krem, który był w promocji. Duży plus dla sklepu za szybkość dostawy i szeroki asortyment.

Awatar użytkownika
top0
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2012, 17:10

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: top0 »

Ja często kupuję w http://www.sklep.myorganic.pl/ mają sprawdzone marki i bardzo duży wybór.
Super sklep, świetna obsługa i wiele promocji. Lubię kupować przez internet, bo jest to o wiele tańsze niż kupowanie w sklepach stacjonarnych.
Dzięki za adresy sprawdzonych sklepów :D

online
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2013, 16:36

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: online »

A czy w tych sklepach kupujecie to co już kiedyś kupiłyście w sklepach normalnych? Bo ja się zastanawiam jakmam kupić łądną perfumę nie znając jej zapachu?

ollxd
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2013, 00:02

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: ollxd »

Bardzo sobie chwalę sklep kosmetyczny ze strony www.belgust.pl Jeśli zamawia się kosmetyki przez internet trzeba mieć pewność, że sklep jest sprawdzony, bo często można trafić na podróbkę za spore pieniądze. Co do sklepu Belgust zamawiałam od nich już wiele razy i za każdym jestem zadowolona. Posiadają szeroki wybór produktów, a do tego przesyłka dochodzi w ekspresowym tempie. Wszystko na plus.

Dari88
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2013, 15:27
Kontakt:

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: Dari88 »

Zawsze kupuję takie produkty jak krem do twarzy , odzywki dla włosów, różne balsamy do ciała w internetowym sklepie Yves Rocher, serdecznie polecam) ty maczi link :) http://www.yves-rocher.pl/

owieczka22
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2014, 09:11

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: owieczka22 »

Hej ja polecam sklep http://www.taovital.pl/ kupowałam u nich już kilka razy. Mają zawsze fajne promocje i rabaty z okazji świąt i nie tylko. Trzeba dobrze trafić bo czasami naprawdę zdarzają się super okazję.
Ale tu o polowaniu na okazję chyba nie trzeba wspominać. :D
Polecicie coś jeszcze tylko z naturalnymi kosmetykami?

Barwi
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2014, 22:43

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: Barwi »

Ostatnio kupuję kosmetyki do pielęgnacji w supplite. Całkiem dobry sklep, więc z czystym sumieniem polecam :) Paczkę z kosmetykami wysyłają co miesiąc, paczki są naprawdę fajne, a do tego jeśli czegoś nie mają w ofercie to spokojnie można ich poprosić żeby to dodali. Wszystko na chwilę obecną na plus.

kaltka
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2014, 12:02

Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: kaltka »

Od jakiegoś czasu robię zakupy w sklepie internetowym Belle Monde. Znajdziesz tam wiele na prawdę dobrych naturalnych kosmetyków. Dostawa jest szybka i oczywiście można płacić online. Znajdziesz tam fajne marki, których nie ma w tradycyjnych sklepach.

WalcA
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:20

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: WalcA »

Kosmetyki lubię kupować w drogeriach, głównie w Rossmannie i Hebe, mam juz tam karty stałego klienta i zawsze na jakieś rabaty się załapię, teraz w promocji w Rossmannie jest seria płatków oczyszczających Tami MyCare, ja kupiłam płatki do demakijażu oczu Day Spa.

linka8
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2015, 12:57

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: linka8 »

Zamawiam kosmetyki przez Internet bo można je kupić o wiele taniej niż w sklepie. Ostatnio polubiłam wyszukiwarkę okazji cenowych Feegle.pl - wpisujecie tam potrzebny kosmetyk i wyskakuje Wam wiele ofert :) http://feegle.pl/145899-Nivea

kamilos678
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2015, 23:04
Kontakt:

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: kamilos678 »

Ja tam kilka razy przejechałem się na sklepach internetowych i zrezygnowałem z zakupów w sieci może nie do końca ale mocno ograniczyłem do zaufanych marek sklepów takich jak mediamarkt.pl czy mediaexpert.pl wtedy mam pewność że wszystko bedzie na czas i dostane gwarancje w mało popularnych sklepach odradzam kupowac

Alicja90
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2016, 12:20

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: Alicja90 »

Ja korzystam z Perfumerii Neness. Mają swój sklep internetowy, piękne zapachy perfum, tanio :) Poza tym to już raczej stacjonarne sklepy.

Agulinka60
Posty: 22
Rejestracja: 29 cze 2017, 11:01

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: Agulinka60 »

Ja tam jeszcze nie zawiodłam się na sklepach internetowych, być może dlatego, że korzystam ze sklepów sprawdzonych przez moich znajomych. Jeżeli już coś zamówili i nie mają do tych sklepów zastrzeżeń to przyłączam się do grona klientów. Tak było między innymi ze sklepem kosmetyków naturalnych https://sklep.barwa.com.pl/ Świetne mają szampony ziołowe, ale też super są ich kosmetyki do czystości mieszkania z serii Perfect House nawet już złożyłam na nie zamówienie, wszak świąteczne porządki przede mną :)

mircia
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2017, 20:55

Re: Sklepy z kosmetykami - opinie

Post autor: mircia »

Godny polecenia jest sklep z cieniami mineralnymi polskiej marki alilla.com .Kupiłam tam sobie paletkę cieni bez parabenów ,silikonów i innej chemii.Świetnie się nakładają i długo utrzymują a do tego są fajnie opakowane w pudełko wielokrotnego użytku oraz nie drogie .

ODPOWIEDZ