Drewnex- drewno

Zanim dodasz opinię, przeczytaj zasady działu!
Kasiulka80

Drewnex- drewno

Post autor: Kasiulka80 »

Witam serdecznie :)
Chciałabym polecić pewną firmę drewnex24.pl ponieważ najczęściej jest tak, że jak ktoś jest niezadowolony to wtedy pisze o tym w internecie, a jak jest zadowolony to nie ma takiej potrzeby. Zatem chcąc to zmienić piszę ten post.
Mąż uparł się, że chce kominek w domu, nie do końca byłam zadowolona, kupa kurzu myślałam bałagan i kto to będzie sprzątał? pewnie ja... ale koniec końców kominek jest i nie żałuję tej decyzji. Fakt trzeba sprzątać za każdym razem ale to nie jest zbyt skomplikowana sprawa. Klimat jaki daje kominek jest nie do opisania, ten zapach i odgłosy :) Początkowo nie wiedzieliśmy jak się zabrać za rozpalanie w kominku, główny problem to czym palić. Trafiliśmy na sklep w naszej okolicy, miła fachowa obsługa, ceny przystępne ale najważniejsze to, że doradzono nam jakie drewno będzie dla nas najlepsze. Aż wstyd się przyznać, że paliliśmy czym popadło (oczywiście drewnem ;) ale mieszanym, niekoniecznie suchym) dopiero kiedy w sklepie podpowiedzieli jak się za to zabrać i czym palić zobaczyłam co to znaczy mieć kominek w domu. Mniej kurzu, mniej popiołu mniej sprzątania. Serdecznie pozdrawiam panią która nas obsługiwała :) Polecam!

ODPOWIEDZ