rain-gold.com - Oszuści !!

Zanim dodasz opinię, przeczytaj zasady działu!
rafinello55

rain-gold.com - Oszuści !!

Post autor: rafinello55 »

Nie kupujcie nic w tym sklepie. Sklep należy do tych samy właścicieli co audiocomp24.pl, mactronik.com, etanto.pl, fleszpix.pl, itd... Wpłacasz pieniądze i kontakt się urywa. Setki oszukanych klientów. Jeśli też zostałeś oszukany skontaktuj się z nami: https://www.facebook.com/stopaudiocomp/

rafinello55

Re: rain-gold.com - Oszuści !!

nieudolna próba obrony Panie Malik. właśnie się przyznałeś że ten sklep to kolejne twoje narzędzie do okradania ludzi.
raz jeszcze zapraszam na: https://www.facebook.com/stopaudiocomp/
zgłasza się coraz więcej poszkodowanych. jest szansa na pozew zbiorowy.

Ola89

Post autor: Ola89 »

Zabolało Panie Partyński....A zaboli jeszcze bardziej.

inazaborna123

Post autor: inazaborna123 »

Potwierdzam. Sklep rain-gold.com to oszuści. Złożyłam zamówienie we wrześniu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki. Telefonicznie nie udzielają informacji o zamówieniu zasłaniając się ochroną danych a mailowo nie odpowiadają. Zgłosiłam sprawę gdzie trzeba, ale jak na razie są bezkarni. Mają toczące się postępowania, setki poszkodowanych, mam nadzieję że sprawiedliwość zwycięży. Przestrzegam, nie kupujcie tam.

tomidj20

Post autor: tomidj20 »

Andrzeju Malik z Boguszowa-Gorc, ul Fornalskiej 31/2..
Czuję się naprawdę doceniony ze przypisujesz mi tak wielkie zasługi jak zdemaskowanie twojego nowego sklepu. Ponadto widzę że twoja chora wyobraźnia nie zawodzi. Brakuje tylko wzmianki o twoich plantacjach pomarańczy :) Co do bólu to jeśli coś kogoś zaboli to najpredzej ciebie dupa jak trafisz w końcu tam gdzie twoje miejsce. Jeśli myślisz że bezkarnie możesz wszystkich robić w ch... okradać ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy, wykorzystywać naiwnych pakując ich w kłopoty z których będą wychodzić latami, to się mylisz... Moze i nasz wymiar sprawiedliwości nie działa za szybko ale co się odwlecze to nie uciecze... Trzymam kciuki ze w końcu Cię dorwa, a ja poczynie wszystko by to przyspieszyc. I tak np. apropo sygnatur akt spraw karnych..

Bardzo proszę:
RSD 2378/14, 2 Ds 1824/14 - postępowanie karne prowadzone przez Prokuraturę Rejonowa w Wałbrzychu przeciwko Andrzejowi Malikowi za oszustwa w sklepach internetowych: lowbuy.pl, etanto.pl, escreen24.pl, imediashop.pl, androsat.pl .

Sygn. Akt PR 3 Ds. 49.2016.D - postępowanie karne prowadzone przez Prokuraturę Rejonowa w Wałbrzychu przeciwko Andrzejowi Malikowi za oszustwa w sklepach internetowych: elektrohouse.pl, fleszpix pl, audiocomp24.pl, mactronik.pl. i... niebawem rain-gold.com.

Wszystkich poszkodowanych w którymś z wyżej wymienionych sklepów zachęcam do kontaktu z Prokuratorem Marcinem Witkowskim z Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu.

P.S.
Andrzeju Malik z niecierpliwością czekam aż mi założysz sprawę karna za "hejtowanie za pieniądze" :)

Ola89

Post autor: Ola89 »

Panie tomidj20 vel rafinello55 a tak naprawdę Panie Partyński nie wiem co zrobi Pan którego oczerniasz. Ja będę tylko obserwować i punktować Pańskie działania. Google zaś usuwa skutki Pańskiej "działalności". A tak na marginesie, nie szkoda Panu czasu na bezsensowną i niemoralną walkę. Boryka się Pan z mnóstwem problemów (komornicy ciągle stoją u drzwi), traci Pan pracę za pracą, ex-żona zabrała Panu większość majątku to powoduje frustrację. Jest Pan jednak młodym człowiekiem i może zacząć wszystko od nowa.

mnich

Post autor: mnich »

Odradzam zakupy w tym sklepie. Wiele lat robię zakupy przez internet i nigdy wcześniej nie zostałem oszukany. Aż do teraz... We wrześniu złożyłem zamówienie w sklepie rain-gold.com, do tej pory nie otrzymałem przesyłki (mimo widniejącej na stronie sklepu informacji, że towar dostarczają do 7 dni roboczych). Na drugi dzień po złożeniu zamówienia dostałem telefon, że towar jest gotowy do wysyłki, czekają tylko na wpłatę. Oczywiście zapłaciłem. Od tamtej pory żadnego kontaktu ze strony sklepu. Kilka razy udało mi się dodzwonić, ale za każdym razem ta sama śpiewka - a to, że już wysłali, a to, że DPD ma poślizg , a to, że nie mogą sprawdzić, bo biuro już zamknięte... itd., itp. Odpowiedzi zdawkowe, wymijające, człowiek z którym rozmawiałem bardzo arogancki, pieniacz. Na maile nie odpisują. Czekam jeszcze kilka dni i jak nie otrzymam przesyłki zgłaszam zawiadomienie na policję o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Nie kupujcie w tym sklepie - lepiej dołożyć kilka zł, ale otrzymać towar za który się zapłaciło, niż stracić dużo większe pieniądze. Ja kupiłem i to był mój błąd.

janusz1000Ynć

Post autor: janusz1000Ynć »

Witam Państwa. Rzeczywiście rain-gold.com to ABSOLUTNIE OSZUŚCI. Zgłosiłem sprawę w Prokuraturze Rejonowej dla Katowic-Północ oraz do 6 Komisariatu Policji w Katowicach. Dokonałem wpłaty na telewizor Samsung w kwocie 2368,20 zł. w dniu 4 października 2016 r i do chwili obecne nie towaru Tzw, konsultanci sklepu rain-gold nie odpowiadają na żądne pytania, nie chcą udzielić informacji w zakresie swojego imienia i nazwiska, nie odpowiadają na e-maile, a często pod numerami telefonów 5312222826 jest informacja, że skrzynka pocztowa jest przepełniona i nie można nagrać żadnego komunikatu, natomiast nr telefonu 323231017 nie odpowiada, lub informacja od operatora" NIE MA TAKIEGO NUMERU" po czym w godzinach około 12,00 ten numer jest absolutnie zajęty i jest komunikat, aby pozostać na linii, jeżeli chce się uzyskać połączenie, lecz nigdy takie połączenie nie następuje. Oszuści, właściciele z tegoż sklepu mają postępowania karne w Prok. Rejon w Wałbrzychu ze sklepu rain-gold.com dali termin 7 dni roboczych aby jak najwięcej wpłynęło pieniędzy na ich konto bankowe(praktycznie przez 2 tygodnie). W ogóle nie odpowiadają klientom, którzy wielokrotnie monitują ich telefoniczne( blokada), natomiast odbierają telefony od nowych klientów i oczywiście zapewniają ich , iż dostawa towaru nastąpi z opóźnieniem , co mija się z prawdą. Prawdopodobnie zlikwidują rachunek bankowy w dniach 20-22 października 2016 r. Wszyscy pokrzywdzeni winni zgłaszać się ( poprzez skany e-mailowe) do Prok. Rejon. Katowice Północ oraz do komisariatu Policji nr 6 w Katowicach. Przypuszczam, że poszkodowanych w wyniku oszustwa( art. 286 par. 1 kk), którzy wpłaci swoje środki finansowe na rachunek sklepu rain-gold.com o numerze 52 1020 1097 0000 7502 0278 4262 w PKO BP prawdopodobnie będą mogli odzyskać pieniądze po sprawie karnej w ramach powództwa cywilnego p-wko właścicielom - oszustom. Może to potrwać 3-6 lat. Takich pokrzywdzonych będzie z pewnością dziesiątki, jeśli nie setki.

janusz1000Ynć

Witam Państwa. Rzeczywiście rain-gold.com to ABSOLUTNIE OSZUŚCI. Zgłosiłem sprawę w Prokuraturze Rejonowej dla Katowic-Północ oraz do 6 Komisariatu Policji w Katowicach. Dokonałem wpłaty na telewizor Samsung w kwocie 2368,20 zł. w dniu 4 października 2016 r i do chwili obecne nie otrzymałem towaru. Tzw, konsultanci sklepu rain-gold.com nie odpowiadają na żadne pytania, nie chcą udzielić informacji w zakresie swojego imienia i nazwiska, nie odpowiadają na e-maile, a często pod numerami telefonów 5312222826 jest informacja, że skrzynka pocztowa jest przepełniona i nie można nagrać żadnego komunikatu, natomiast nr telefonu 323231017 nie odpowiada, lub informacja od operatora" NIE MA TAKIEGO NUMERU" po czym w godzinach około 12,00 ten numer jest absolutnie zajęty i jest komunikat, aby pozostać na linii, jeżeli chce się uzyskać połączenie, lecz nigdy takie połączenie nie następuje. Oszuści, właściciele z tegoż sklepu mają postępowania karne w Prok. Rejon w Wałbrzychu ze sklepu rain-gold.com dali termin 7 dni roboczych aby jak najwięcej wpłynęło pieniędzy na ich konto bankowe(praktycznie przez 2 tygodnie). W ogóle nie odpowiadają klientom, którzy wielokrotnie monitują ich telefoniczne( blokada), natomiast odbierają telefony od nowych klientów i oczywiście zapewniają ich , iż dostawa towaru nastąpi z opóźnieniem , co mija się z prawdą. Prawdopodobnie zlikwidują rachunek bankowy w dniach 20-22 października 2016 r. Wszyscy pokrzywdzeni winni zgłaszać się ( poprzez skany e-mailowe) do Prok. Rejon. Katowice Północ oraz do komisariatu Policji nr 6 w Katowicach. Przypuszczam, że poszkodowanych w wyniku oszustwa( art. 286 par. 1 kk), którzy wpłaci swoje środki finansowe na rachunek sklepu rain-gold.com o numerze 52 1020 1097 0000 7502 0278 4262 w PKO BP prawdopodobnie będą mogli odzyskać pieniądze po sprawie karnej w ramach powództwa cywilnego p-wko właścicielom - oszustom. Może to potrwać 3-6 lat. Takich pokrzywdzonych będzie z pewnością dziesiątki, jeśli nie setki.

janusz1000Ynć

Witam wszystkich klientów, którzy wyrazili w swoich opiniach niepochlebne uwagi o sklepie rain-gold. Sz. Państwo nowy właściciel sklepu rain-gold( firma Global bussines -tak przynajmniej przedstawił się mojej osobie w rozmowie telefonicznej Pan w dniu 18 października 2016 r.stwierdził, iż posiada świadomość , iż poprzedni właściciel sklepu zrobił bardzo wiele zła aby rain - gold zyskał fatalną opinię i zaproponował mi zwrot pieniędzy, albo dostarczenie z opóźnieniem zamówionego towaru( Samsung 4 K 50 cali), W dniu dzisiejszym otrzymałem zwrot pieniędzy w kwocie 2368,20 zł., co mile mnie rozczarowało, gdyż sądziłem, że będę zmuszony dochodzić swoich roszczeń na drodze prawnej( postępowanie karne, i cywilne.) W związku z powyższym uważam, że nowi nabywcy sklepu( od dnia 14 października 2016 r) będą starali się za wszelką cenę zmienić o sklepie opinie zawiedzionych klientów i że sklep z czasem zyska pozytywne oceny w zakresie swojej działalności i zdecydowanie naprawi wszystkie błędy i wszelkie naruszenia norm prawnych, które stosował poprzedni właściciel sklepu. Życzę nowym właścicielom sklepu wszystkiego najlepszego na przyszłość i wstępnie jestem przekonany, iż od tej pory sklep stanie się jednym z bardzo dobrych sklepów internetowych.( oczywiście wycofałem wszelkie doniesienia złożone w organach ścigania w Katowicach, gdzie uprzedni właściciel posiadali swoją siedzibę. Zainteresowani mogą ze mną kontaktować się na telefon: 505222132 .Uważam, że trzeba dać szansę nowym nabywcą tegoż sklepu. Nowi nabywcy na szczęście nie okazali się oszustami, lecz przyzwoitymi i uczciwymi osobami. Janusz Ślęzak.

rafinello55

"Global bussines"?? czy to nie aby właściciele mactronik.com? można o nich poczytać tutaj:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,726,1606 ... salia.html

rafinello55

.. i jeszcze taka ciekawostka o właścicielu Biznes Global:
https://beta.companieshouse.gov.uk/comp ... 4/officers

niezła zmiana ;) czyżby kolejny "słup" się wycofał??

MKMKMK

Post autor: MKMKMK »

Wpłaciłam pieniądze 2.10 nie otrzymałam żadnej informacji o przesyłce, firmie kurierskiej przewidywanym terminie dostawy. Od ponad tygodnia wydzwaniam i pisze maile, ale nawet jeśli uda mi się wreszcie dodzwonić to pan nic nie chce mi nic powiedzieć. zbywa mnie w wykrętny sposób, każe dzwonić później i pisać maile, oczywiście na żadne maile nie odpisuje,a wręcz jest zbulwersowany faktem, że do niego dzwonię i żądam konkretnej informacji o moim zamówieniu albo zwrotu pieniędzy. Obraża się, krzyczy i sam nagle się rozłącza, nie ma możliwości porozmawiania z kimkolwiek innym. Byłam już w tej sprawie na policji. Zamówionego produktu ani pieniędzy nie ma , Rain-gold to nawet nie jest sklep, po prostu ktoś znalazł sposób na wyłudzanie od ludzi pieniędzy.

mnich

Post autor: mnich »

"Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że w związku z aktualizacją produktów, nasz sklep będzie chwilowo nieczynny. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!"
http://rain-gold.com/
Czyżby już się zwijali?
Zaraz, zaraz, oddajcie kasę, którą mi ukradliście, ZŁODZIEJE!!!

AndrzejzBoguszowa

Post autor: AndrzejzBoguszowa »

Zacznijmy od tego, że p. Andrzejowi nie chce się już nawet do ABC daty wysyłać zamówień, tylko od razu kasuje szmal. Czego dowody sa na Ceneo- ani jednego pozytywu. A przy okazji- jest już nowe forum na FB: https://www.facebook.com/Poszkodowani-p ... 5/?fref=ts. Można wylać żale

ODPOWIEDZ