Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508 !!!

Zanim dodasz opinię, przeczytaj zasady działu!
gmarkow
Posty: 21
Rejestracja: 09 cze 2015, 13:06

Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508 !!!

Post autor: gmarkow »

Śledząc działalność oszustów, którzy pod przykrywką sklepu Fleszpix.pl ukradli mi sporą kwotę, natknąłem się na podejrzany sklep internetowy AudioComp24.pl. Nie jestem w 100% pewien, czy za tym sklepem stoją osoby, które za pośrednictwem sklepów etanto.pl, fleszpix.pl, elektrohouse.pl, a wcześniej wielu innych oszukały bardzo wiele osób. Wystarczy poszukać opinii na temat tych sklepów. Działalność sklepu AudioComp24.pl wygląda bardzo podobnie do działalności wymienionych wcześniej sklepów internetowych. Nie posiada on bowiem numeru NIP, ani REGON. Oznacza to, że nie jest zarejestrowany w Polsce i dochodzenie jakichkolwiek roszczeń wobec sklepu czy to przez organy ścigania, czy Rzecznika Konsumentów są bardzo utrudnione. Dane abonenta domeny audiocomp24.pl są, inaczej niż w przypadku sklepów fleszpix.pl i elektrohouse.pl, utajnione. Myślę jednak, że znajdę internautów, którzy będą w stanie pokonać tę trudność. Pewne jest natomiast, że rejestratorem domeny jest ta sama firma co w przypadku domeny elektrohouse.pl.
Przed zakupem w tym sklepie warto się zastanowić, czy opłaca się oszczędzać kilkadziesiąt czy kilkaset złotych, jeśli w grę wchodzi utrata całej kwoty.
I na koniec jeszcze słowo na temat opinii na portalu Skąpiec.pl czy Opineo.pl (to ta sama firma). Nie warto się nimi bezwarunkowo sugerować. Pozytywne opinie można samemu sobie dodawać do woli. Jeśli natomiast niezadowolony klient chce dodać tam negatywną opinię, to już zaczynają się schody: brak publikacji w obawie, że opinia zawiera pomówienie lub długotrwały proces reklamacji opinii po proteście samego sklepu.

gmarkow
Posty: 21
Rejestracja: 09 cze 2015, 13:06

Re: Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508

Post autor: gmarkow »

Uzupełnienie do poprzedniego wpisu:
Za sklepem AudioComp24.pl stoi firma TEDAN LLC zarejestrowana w Cheyenne w stanie Wyoming. Jest to zatem ten sam przekręt jak w przypadku etanto, fleszpix, elektrohouse, itp. Resztę można sobie znaleźć na forach dotyczących tych sklepów.

Tommson
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2015, 13:23

Re: Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508

Post autor: Tommson »

Sklep oszukiwał mnie przez miesiąc. Odzyskałem pieniądze TYLKO dzięki "integratorowi" płatności. Brak kontaktu, brak odpowiedzi na maile, wpłacasz i czekasz. Ja czekałem kilka tygodni. W końcu po reakcji integratora dostałem przelew zwrotny. Dlaczego - pewnie bez "integratora" nie podziałają długo. Po tygodniach kłamstw i zarzutów , że w ogóle pytam się o moje pieniądze dowiedziałem się, że to płatność nie doszła - wcześniej były bajki o kurierze, który rozbił sprzęt. Uważajcie a jak już wtopicie, to oby przez integratora - jego działanie jest skuteczne - ja dzwoniłem do "sklepu" prze 4 tygodnie i nic nie zdziałałem. Jedynie kilka rozmów z jakimś kłamcą i niespotykanym burakiem - pewnie to ten zwany Ryśkiem na innych forach. Integrator w ciągu kilku godzin to załatwił. Polecam więc - jakby był problem - telefon do integratora i podanie numeru transakcji. Ostrzegam i bardzo odradzam.
Po 2 dniowej walce z kłamiącym gościem (może Rysiek :)) na Opineo -wstawiłem opinię i jest tam. Nic przyjemnego ale warto jest udowodnić burakowi kłamstwa. Ja nie korzystałem z innych opinii (nie zaglądałem w takie miejsca jak to)wcześniej i wiem, że masa ludzi nie zagląda - więc tępić kłamców trzeba też w tych popularnych miejscach.

Krzysztof
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2015, 09:26

Re: Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508

Post autor: Krzysztof »

Ja też odradzam www.audiocomp24.pl , 1.12.2015 dokonałem zakupu, do dziś 12.12.2015 a nie otrzymałem TV. Przed zakupem byłem telefonicznie zapewniany że do 7dni roboczych kurier dowiezie TV. Brak potwierdzenia zakupu, brak kontaktu mailowego, telefonicznie tylko zapewnienia że jakaś firma wysyła towar i kurier dowiezie( proszę czekać). Statusu zamówienia i śledzenia przesyłki też nie można monitorować. 11.12.2015 zażądałem zwrotu gotówki aby kupić TV w innym sklepie. Jak się to zakończy poinformuje.

adik26
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2015, 09:40

Re: Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508

Post autor: adik26 »

ja dokonałem wpłaty 2 grudnia 2015...jak dzwonie to gość albo ma przerwe albo jest poza biurem...i ciągle to samo ze nie ma mozliwości sprawdzenia zamówienia...rozumiem, że powinienem sie oswoić z tym że kasa wpłacona za TV przepadła:( poradźcie czy coś można teraz zrobić? podjąć jakieś kroki? od lat korzystam ze sklepów na Skapiec.pl... i jak do tej pory wszystko było ok....jak widać musi być ten pierwszy raz:(

mmadm
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2015, 10:18

Re: Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508

Post autor: mmadm »

3.12.2015 kupiłem TV Panasonic 55 cali - mieli najniższą cenę w sieci.
TV dostarczony przez DPD 12.12.2015.
Czas realizacji 2 dni dłuższy niż info na stronie (do 7 dni roboczych) - cena to rekompensuje.

Miś1
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2015, 10:04

Re: Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508

Post autor: Miś1 »

Dawno nie czytałem opinii o wyczynach Panów a ponieważ miałem kiedyś z nimi do czynienia jako klient (a nie podzieliłem się tym jeszcze), niniejszym podaję co myślę o tym:
Sklepy: reflex LLC, etanto.pl, fleszpix.pl, elektrohouse.pl a od jakiegoś czasu - audiocomp24 (pewnie więcej czytając fora) - czyli kolejne przepoczwarzenia naszych Panów
Adresy: adresy wynajęte biura "słupy", brak NIP, KRS - był Cypr teraz USA
Telefony: różne ale głos ten sam - niezapomniany - strona 9 forum na Sklepolandii (Sklepolandia Reflex LLC) str.9 : link umieszczony przez jednego z "dobrze" obsłużonych Klientów i znany wielu osobom głos i metoda.
Klienci: pewnie niektórzy dostają towar (mam taką nadzieję przynajmniej) - a niektórzy nie dostają.
Zwrot wpłaty: Niektórzy dostają a niektórzy raczej nie dostają.
Odpowiedzi na opinie: pióro znane wszystkich nabranym w poszczególnych sklepach obsługiwanych przez "głos".
Kłamstwa, które słyszą Klienci przez telefon: ten sam katalog od dawna - zadzwoń później, przerwa w sklepie, proszę się nie rozłączać, przyjęcie towaru (ten jest wyjątkowo fajny), towar wyszedł proszę czekać, dział finansowy zajęty - nie mam danych - zadzwoń później,...
Efekt: obracanie nie swoimi pieniędzmi, czasami wysyłka, czasami nie ma wysyłki, czasami zwrot, czasami nie ma zwrotu wpłaconych pieniędzy.
Ja już zawsze sprawdzam czy to przypadkiem nie ONI, kupując coś przez internet.
Nie polecam - nie warto tego przechodzić.

aabb
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2015, 14:27

Re: Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508

Post autor: aabb »

UWAGA! OSZUST, zamówiłam, zapłaciłam, nie ma ani towaru ani zwrotu pieniędzy, telefony głuche. Idę na Policję!!!

gmarkow
Posty: 21
Rejestracja: 09 cze 2015, 13:06

Re: Uwaga na AudioComp24.pl ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508

Post autor: gmarkow »

W związku ze zniknięciem (być może chwilowym) z forum pclab.pl wątku dotyczącego sklepu Audiokomp24.pl oraz wcześniejszych działalności tych samych osób, proponuję wymieniać doświadczenia ze sklepami etanto.pl, fleszpix.pl, elektrohouse.pl, audiokomp24.pl, itd. na niniejszym forum.
Jeśli chodzi o aktualne sprawy, to muszę się pochwalić, że sam Andrzej Malik zaszczycił mnie kilka dni temu telefonem. O dziwo nie użył zastrzeżonego numeru, a znanego w internecie 692... Niestety nie miałem możliwości wtedy z nim rozmawiać, a raczej wysłuchiwać monologu o odszkodowaniach, zniesławieniu, mowie nienawiści wobec zupełnie niewinnego człowieka:), itp. Najwyraźniej obraził się o to i więcej nie zadzwonił. Powodem telefonu był zapewne mój powtórny wpis (poprzedni został usunięty) na forum.pclab.pl. Dotyczył on miejsca zamieszkania Andrzeja Malika. Informację tę podał wcześniej użytkownik Filip83 w wątku dotyczącym sklepu Elektrohouse.pl na forum Sklepolandia.pl. Tym, którzy nie mieli okazji śledzić forum pclab przypomnę treść mojego wpisu:

"Z racji tego, że mój post z 4 lutego został usunięty, przypomnę pobieżnie jego treść:

Jeśli ktoś pragnie spotkać się z panem Andrzejem Malikiem przypomnę jego adres:
58-370 Boguszów Gorce ul. Małgorzaty Fornalskiej 31
Rzeczony Andrzej Malik podpisał umowę na wynajem wirtualnego biura Elektrohouse w Poznaniu.
Informację tę podał policjant prowadzący sprawę osoby pokrzywdzonej przez sklep Elektrohouse.
Oczywiście nie namawiam nikogo w tym miejscu do łamania prawa, lecz rzeczową rozmowę z panem Malikiem, który jak sam twierdzi jest niewinny i nie ma z żadną ze spraw nic wspólnego:) W innym przypadku znowu padną oskarżenia z jego strony pod moim adresem o używaniu modnej ostatnio mowy nienawiści, a tego byśmy oczywiście nie chcieli:)
Gdyby ktoś miał problemy z trafieniem to poniżej wklejam również usunięte wcześniej zdjęcie zabytkowego budynku przy Fornalskiej 31."
Po wpisaniu adresu w maps.google.pl, wyświetlany jest inny dom na tej ulicy. Zamiast zdjęcia, których nie da się tu dołączać, podaję link do widoku z map google obrazującego właściwy budynek:
https://www.google.pl/maps/@50.7570618, ... 312!8i6656

ODPOWIEDZ