Sklep EMIKSO.PL proszę o opinie.

Zanim dodasz opinię, przeczytaj zasady działu!
Ginger
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2012, 10:03

Re: Sklep EMIKSO.PL proszę o opinie.

Post autor: Ginger »

pogrzanydzik hehe :) ciekawe czy kolorki będą pierwsze, czy może już ma doświadczenie w kontaktach z klientami :mrgreen:
życzę powodzenia ;) i czekam na jakieś wieści policyjne :) najlepiej bardziej szczegółowo na priv, by nie czytały osoby niepożądane ;) a ogólnie na forum - sądzę, że kilka osób interesuje się tą sprawą ;)
od roku Paweł Stolarczyk leci w kulki :shock:

pogrzanydzik
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2012, 11:32

Re: Sklep EMIKSO.PL proszę o opinie.

Post autor: pogrzanydzik »

Póki co odpisały Nam 4 osoby, z czego jedna nie do końca, powiedziała, że była na policji ale nie odpisała gdzie co i jak, co nam nie ułatwia sprawy. Zobaczymy na dniach, jak nie dostaniemy odpowiedzi zwrotnej to idziemy własną sprawę zakładać. :)

Ginger
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2012, 10:03

Re: Sklep EMIKSO.PL proszę o opinie.

Post autor: Ginger »

jakieś nowe wieści z frontu? ;)

dziegiele
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2013, 14:57

Re: Sklep EMIKSO.PL proszę o opinie.

Post autor: dziegiele »

Widze, ze nie tylko ja mam problem z tym sklepem.
Powiedzcie mi, co mam robic. czekam na przesyłke od 8 lutego, Pan mnie skutecznie zbywa, nie moge sie do niego dodzwonic bo ciagle wlacza sie poczta... jest jakis kontakt z tym Panem?

Ginger
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2012, 10:03

Re: Sklep EMIKSO.PL proszę o opinie.

Post autor: Ginger »

tak, policja :?

napisz na priw do kolegi, który zgłaszał sprawę na policji :wink: zapewne pomoże w dalszym postępowaniu z panem Stolarczykiem ;)

dziwne, na fejsie sklep Emikso zaczął znowu reklamować się :!: że nowa kolekcja, że zapraszają ... chyba trzeba jakieś komentarze na ich fejsa wrzucić ;)

Asiak
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2018, 00:39

Re: Sklep EMIKSO.PL proszę o opinie.

Post autor: Asiak »

Witam,
Widze że sprawa ciągnie się już od dawna.. Niestety również zostałam oszukana przez właściciela sklepu emikso.pl, obecnie sklep funkcjonuje pod adresem: http://sklep.lovefootball.pl/. Przedmiot zamówiłam przed Świętami, niestety do dzisiaj nie otrzymałam przesyłki.

ODPOWIEDZ