Sklep internetowy, film reklamowy, 2 blogi i socialmedia

Oferty sprzedaży sklepów internetowych.
brombastic

Sklep internetowy, film reklamowy, 2 blogi i socialmedia

Post autor: brombastic » 30 wrz 2016, 18:21

Sprzedaję rozkręcony przeze mnie autorski biznes składający się z funkcjonującego sklepu internetowego dla osób poszukujących oryginalnych prezentów. W skład całego pakietu wchodzi serwis inernetowy, 2 blogi wspomagające pozycjonowanie oraz aktywne profile na wszystkich najważniejszych social mediach oraz prawa do profesjonalnego zrealizowanego spotu reklamowego (do tv lub internetu). Sprzedaję go ponieważ zajmuje się teraz innym projektem internetowym oferującym ciekawsze dla mnie produkty i nie mam czasu na prowadzenie obu. Sklep internetowy www.ostatniwagon.pl został postawiony na początku 2013 roku na bazie silnika PrestaShop. Do jego stworzenia została wykorzystana ręcznie wykonana grafika przygotowana specjalnie na na potrzeby sklepu. Posiadam (fizycznie oraz skany) jeszcze dużo rysunków które nie zostały wykorzystane przy tworzeniu strony i można je wykorzystać w innych miejscach (social media, plakaty, ulotki, naklejki). Największą zaletą tego sklepu jest jego uniwersalność. Jest to sklep z pomysłami na prezent dla osób w różnym wieku z różnymi zainteresowaniami. Posiada inteligentną wyszukiwarkę propozycji na prezent dla osób w różnym wieku o różnych zainteresowaniach. Sklep był pozycjonowany na różne sposoby ( adwords, organicznie, blogami, sponsorowane posty i konkursy na social mediach ) oraz każda podstrona ma wprowadzone metatagi, metaopisy, nagłówki itd). Naturalnie jeżeli ktoś ma pomysł na inny asortyment - można go w każdej chwili wymienić, zawęzić lub zmienić grupę docelową albo przerobić go na sklep oferujący zarówno towar jak i usługi. Bardzo łatwa i Przyjazna obsługa z poziomu PrestaShop pozwala tworzyć i rozwijać nowe kategorie produktów. Sklep posiada możliwość integracji z allegro także można z jednego miejsca obsługiwać 2 sklepy.

Jeżeli trafiłem na osobę której chodzi po głowie tego typu biznes to uważam że jest to idealny moment na przejęcie Ostatniego Wagonu gdyż wszystko jest gotowe, a przed nami szczyt sprzedaży w postaci gorączki przedświątecznej ( w zeszłym roku bez żadnych płatnych reklam było około 40 zamówień w grudniu). Osobie która zdecyduje się na zakup jestem w stanie pomóc w przejęciu towaru, który posiadam w komisie. Naturalnie służę pomocą, kontaktami i doświadczeniem, Informacje pod numerem telefonu z formularza.

CENA PAKIETU: 6000 zł

w skład pakietu wchodzi

sklep internetowy pod adresem : www.ostatniwagon.pl

prawa do domen:
ostatniwagon.pl
ostatniwagon.com.pl
ostatniwagon.com
ostatniwagon.eu

aktywne profile na social mediach: facebook (prawie 1700 osób obserwujących), instagram, google+, pinterest, twitter, youtube.

dostęp do blogów:

http://blog­.ostatniwagon.pl/
ht­tp://ostatniwagon.bl­ogspot.com/

prawa do filmu reklamowego:

https:­//youtu.be/qoPhqrYhZ­4M

ODPOWIEDZ