Strona 2 z 2

Re: Płatności SMS-em

: 28 paź 2011, 07:51
autor: sen
Nigdy z czegoś takiego nie korzystałem, ale jak znam życie, to trzeba słono płacić za taką zabawę.

Re: Płatności SMS-em

: 31 paź 2011, 18:30
autor: malik
Prowizje w przypadku większości takich usług są bardzo wysokie, dlatego może warto spróbować z IVR. W przypadku tej formy płatności można uzyskać o 20% większe zyski niż standardowo przez SMS.

Re: Płatności SMS-em

: 07 mar 2012, 20:10
autor: eska
Płacenie sms to dla mnie duża wygoda ale szkoda, że jednak tylko niewielkie kwoty.

Re: Płatności SMS-em

: 16 sty 2013, 18:36
autor: online
A ja osobiście nigdy się z niczym takim nie spotkałam i chyba bałabym sie spróbować.

Re: Płatności SMS-em

: 01 lip 2014, 11:27
autor: Mastiva
niestety wszystkie prowizje stoją około 50%, wymusza to brak alternatywy przy płatnościach na małych kwotach

osobiście wolę płatności szybkimi przelewami, choć to nie najwygodniejsza forma to za to nie obarczona prowizjami rzędu 50 %

Re: Płatności SMS-em

: 08 lip 2014, 11:44
autor: Anas333
Niestety wszystkie płatności Smsowe są drogie, te prowizje cholendarnie wysokie