VirtueMart- opinie

Jakie oprogramowanie wybrać dla sklepu internetowego.
Awatar użytkownika
fidoma
Kontakt:

VirtueMart- opinie

Post autor: fidoma »

Witam,

Jakie są Wasze doświadczenia ze sklepem na platformie VirtueMart? Wydaje mi się, że jest to lepsze rozwiązanie niż Oscommers. Ktoś ma sklep zbudowany na VirtueMart?
Eleganckie sukienki sklep online dostępne w modnym butiku.

swenNL

Re: VirtueMart- opinie

Post autor: swenNL »

Ja bym go nie wybrał bo wykorzystuje Joomlę. Także masz 2 oprogramowania do aktualizacji i utrzymania - Joomlę + nakładkę sklepową. Poza tym demo mnie nie zachwyciło...

Jeżeli chodzi o osCommerce to jego czas już minął i w ogóle nie biorę go już pod uwagę

horacy

Post autor: horacy »

fidoma pisze:Witam,

Jakie są Wasze doświadczenia ze sklepem na platformie VirtueMart? Wydaje mi się, że jest to lepsze rozwiązanie niż Oscommers. Ktoś ma sklep zbudowany na VirtueMart?
wygląda fajnie. lubię joomlę. to chyba najpopularniejszy cms na świecie, także sklep na nim oparty na pewno też jest ok.

Awatar użytkownika
fidoma
Kontakt:

Post autor: fidoma »

CMS joomli jest prosty w obsłudze i to jest duży plus. Ale stworzenie sklepu na VirtueMart wymaga już sporej wiedzy informatycznej. Trudno samemu coś zmienić i zmodyfikować.
Eleganckie sukienki sklep online dostępne w modnym butiku.

horacy

Post autor: horacy »

Tak to zwykle bywa, że żeby wykorzystać gotowe, często darmowe oprogramowanie, trzeba mimo wszystko poświęcić na to sporo czasu a wiedza informatyczna jest niezbędna.

swenNL

Post autor: swenNL »

Jakby instalacja, wdrożenie i kastomizacja gotowego oprogramowania opensourceowego była prosta, łatwa i przyjemna, to nie powstałoby tyle firm na rynku sprzedających swoje własne rozwiązania.

ODPOWIEDZ