pozycjonowanie od efektu a duze wahania pozycji strony

Jakie oprogramowanie wybrać dla sklepu internetowego.
Awatar użytkownika
mops

pozycjonowanie od efektu a duze wahania pozycji strony

Post autor: mops » 24 lut 2016, 14:50

witam, mam troche dziwna sytuacje ze strona i bylbym wdzieczny gdyby ktos mi wytlumaczyl o co moze chodzic. strona moja jest pozycjonowana od efektu - i od tej pory zaczela jak szalona skakać po wynikach google. zaczynalismy od strony na jakims 50-60 miejscu, wiec nie az tak zle, potem mocno skoczyla i byla juz w pierwszej 20stce, zeby potem dwa razy spasc o 10 oczek, na chwile w ogole zniknac(!), a potem wrocic na pozycje kolo 45-50, czyli tak jak bylo poprzednio. dziwne to strasznie, nie wiem o co chodzi, i chyba zrezygnuje z tych uslug, ale moglby mi ktos wytlumaczyc o co w tym wszystkim chodzi?

petroleuka

Re: pozycjonowanie od efektu a duze wahania pozycji strony

Post autor: petroleuka » 01 mar 2016, 14:29

przypuszczam ze panowie seowcy namieszali cos z linkami i dostales bana. musieli cos szybko wykombinowac i ci go zdjeli. jesli strona tak skacze to to jest bez sensu, idz do jakiejs normalnej firmy ktora zrobi co trzeba.

SupremumSEO

Post autor: SupremumSEO » 02 mar 2016, 14:20

Faktycznie, takie “latanie” pozycji to oznaka, że coś zdecydowanie jest nie tak. Zwłaszcza, jeżeli Twoja strona na pewien czas w ogóle wypadła z rankingu - dobrze, że w ogóle karę udało się zdjąć, bo bywają takie przypadki, że nakładany jest automatyczny filtr na np. 2 lata i nie sposób go usunąć. Sprawdź, gdzie dodawane są linki do Twojej strony, poproś może o jakiś raport z tego, co zostało zrobione. W razie czego - tutaj krótki poradnik jak wybierać firmę, która będzie pozycjonować Twoją stronę: https://supremumseo.pl/jak-wybrac-firme ... ternetowe/ Poza tym - pozycjonowanie od efektu może się sprawdzać, ale nie w każdym przypadku :)

petroleuka

Post autor: petroleuka » 03 mar 2016, 09:08

miales farta po prostu, szczescie w nieszczesciu. ja bym poszukal jakiejs sensownej oferty jednak. czesto jest tak ze pozycjonuja cie na jakies hasla ktore nie za bardzo w ogole sa ci potrzebne, te hasla ciagna w gore kilka innych jeszcze mniej potrzebnych, i za te pozycje placisz, podczas gdy to na czym by ci faktycznie zalezalo nadal majaczy gdzies w okolicach 100 miejsca albo i nizej.

Awatar użytkownika
mops

Post autor: mops » 03 mar 2016, 15:21

super, dzieki za uwagi i poradnik. pewnie zmienie, ale dam im jeszcze ostatni miesiac szanse, obiecuja ze ogarna co napsuli. jak nie - to do widzenia. jeszcze jedno pytanie: jak dlugo pozycjonowanie w ogole powinno trwac? ja czekalem dobrych kilka miesiecy na efekty, to jest normalne czy znowu mnie nabili w butelke?

SupremumSEO

Post autor: SupremumSEO » 03 mar 2016, 15:37

Na efekty trzeba poczekać, jak długo - zależy od trudności frazy. Zwykle mówi się, że na efekty trzeba czekać ok. 6 miesięcy - ale jeśli fraza jest łatwa, można ją “ruszyć” o wiele szybciej, natomiast taka, przy której jest duża konkurencja wymaga o wiele więcej pracy. Nie ma więc jakiegoś uniwersalnego terminu - możemy tylko szacować.

kopiko
Kontakt:

Post autor: kopiko » 18 lip 2016, 13:22

6 miesięcy moim zdaniem to takie minimum z minimum, jak to jest nowa strona to czasem i więcej trzeba czekać

Frodo1988

Post autor: Frodo1988 » 16 sty 2017, 14:40

Jak zasadzi się drzewo to aż wyrośnie trzeba poczekać, jak na efekty.

Herrera

Post autor: Herrera » 20 lut 2017, 12:04

Nie wiem z usług jakiej firmy korzystasz obecnie, ale polecam sprawdzić ofertę antygen.pl

karolina122

Post autor: karolina122 » 22 lis 2018, 14:29

Jeżeli szukacie dobrej firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron to polecam dominiozero.pl
Oferują również projektowanie stron internetowych, różnego rodzaju projekty graficzne oraz marketing w social mediach.

ODPOWIEDZ