pierścionki YES - opinie

Opinie o produktach, które można kupić w Internecie.
Irma
Posty: 40
Rejestracja: 29 lis 2014, 19:33

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: Irma »

Ja mam klasyczny złoty pierścionek, ma 19 diamentów, ale nie nie wiem z jakiej jest kolekcji apartu:)

robotka
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2015, 14:30

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: robotka »

Ja jakoś szczęścia nie mam dotegosklepu. Uwielbiam go ale zawsze muszę robić reklamację i dopiero jest okej.

wiolka28
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2015, 19:49

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: wiolka28 »

Kupowałam u nich wiele razy i zawsze byłam zadowolona. Jakość jest super.

wika90
Posty: 109
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:16

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: wika90 »

Irma pisze:Ja mam klasyczny złoty pierścionek, ma 19 diamentów, ale nie nie wiem z jakiej jest kolekcji apartu:)
Klasyka zawsze będzie modna.Na moim palcu też apart, tylko skromniejszy niż twój :)

Kamma
Posty: 103
Rejestracja: 17 lis 2013, 16:23

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: Kamma »

Byłam dzisiaj w galerii handlowej i zajrzałam do kilku jubilerów.Przepiękny pierścionek z kolekcji Queen mierzyłam w Aparcie - chyba sobie go sprezentuję na święta:)

wika90
Posty: 109
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:16

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: wika90 »


Jersey
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2017, 09:42

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: Jersey »

Niestety mój wybranek nie jest kasiasty i ja nie jestem również, a zakupy biżuterii i różnych dodatków robimy w edibazzar.pl. Ten Twój bardzo przypadł mi do gustu. może kiedyś będzie mnie stać, ale dzisiaj to mogę pozwolić sobie na tania biżuterie, ale za to modną :).

mZakupy
Posty: 8
Rejestracja: 02 wrz 2017, 18:12

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: mZakupy »

Mam pierścionek, kolczyki i łańcuszek YES - nic złego się z nimi nie dzieje :mrgreen: Jeśli chciałabyś kupić coś od nich na promocji, to zobacz sobie naszą apkę mzakupy,com ❤

bogus09
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:22

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: bogus09 »

Ja również kupowałem pierścionek zaręczynowy w YES, dodatkowo zrobiłem certyfikację diamentu i wszystko wyszło profesjonalnie :) żona była mega zadowolona! dorzucam firmę z której skorzystałem jest to laboratorium gemmologiczne

iksima
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2017, 12:27

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: iksima »

Bardzo lubię te pierścionki, mam dwa z tego sklepu. Są to moje ulubione pierścionki.

miemark
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2018, 12:50

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: miemark »

Ja mam kolczyki już chyba 4 rok, bardzo ładne i na ile pamiętam to nie były za drogie, a bardzo ładne.

wika90
Posty: 109
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:16

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: wika90 »

Jeśli już wybieram pierścionek to w Aparcie, jest więcej fajnych wzorów i cenowo też lepiej to wychodzi

Arowana14
Posty: 29
Rejestracja: 05 wrz 2013, 20:43

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: Arowana14 »

Warto też pomyśleć o unikalnej biżuterii. Zerknijcie sobie na sklep Soufeel. Niedługo walentynki, później dzień kobiet więc okazji do podarunków naprawdę wiele :)

Awatar użytkownika
cocochanel
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:20

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: cocochanel »

To mój ulubiony jubiler. Mam od nich parę wyjatkowych błyskotek, ale ta najważniejsza to pierścionek zareczynowy :)

piankes
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2019, 09:07

Re: pierścionki YES - opinie

Post autor: piankes »

Biżuteria YES jest dobrej jakości, jednak mocno mają naciągniętą cenę w stosunku do towaru - niestety. Wygląda przepięknie, ale kosztuje krocie. A mi udało się kupić okaz z prawdziwym diamentem, wraz ze światową certyfikacją na pollabo

ODPOWIEDZ