co kupujecie?

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
wika90

Re: co kupujecie?

Post autor: wika90 »

Ja coraz więcej rzeczy :) ostatnio nawet polisę mieszkaniową zamówiłam w CUK przez net , a zawsze robiłam to stacjonarnie

linka8

Post autor: linka8 »

Lubię w zakupach w Internecie to, że można tak szybko i łatwo porównać ceny produktów i znaleźć szybko okazje. Często używam różnych porównywarek czy wyszukiwarek. Jestem specjalistką od łowienia okazji ;) Ostatnio natrafiłam na bardzo fajną wyszukiwarkę okazji cenowych Feegle.pl - polecam sprawdzić :)

blanka333

Post autor: blanka333 »

Zakupy online to dla mnie duża przyjemność. Online lubię kupować zwłaszcza ubrania i buty. Ostatnio kupiłam sobie fajne koturny na wiosnę. Są niezwykle wygodne. Już nie mogę się doczekać, kiedy je założę.

wika90

Post autor: wika90 »

Kolczyki :) apart.pl

asia35

Post autor: asia35 »

Ja i muszę i bardzo lubię kupować przez internet. Mam trójkę małych dzieci i nie koniecznie mam czas i możliwość jeździć z maluchami po sklepach. Mój ulubiony sklep to zaira.pl tam kupiłam dzieciom pościele, ręczniki, oraz kilka innych drobiazgów. Również na Święta kupiłam tam dla chrześniaczki pościel Kraina Lodu, to było jej wielkie marzenie i chyba tegoroczny hit! Nie mam przekonania do kupowania w internecie ubrań ani butów. Te rzeczy zawsze muszę przymierzyć.

Patelnia82

Post autor: Patelnia82 »

Najczęściej kupuję książki, czasem płyty CD i gry na PC.

Ajlar

Post autor: Ajlar »

Ja kupilam ostatnio pare ciuchow w sklepie krolowa-shoppingu.pl - 3 bluzeczki, garsonke, spodniczke oraz gorset. Ot takie wieksze zakupy, ale nie duzo wydalam:>

kocurek92

Post autor: kocurek92 »

W sieci najczęściej kupuję odzież i buty, bo nie mam zbyt dużo czasu na chodzenie po sklepach. Wolę sobie w domu przy kawce usiąść i wybrać to co mi się najbardziej podoba. Ostatnim moim odkryciem jest sklep MIVO z butami markowymi po konkurencyjnych cenach. Kupiłam sobie ostatnio u nich takie buty mivo.pl/product-pol-24349-Olivia-Czarne-Zamszowe-Czolenka-Damskie-DCG795-P63-4900-9900-0.html na wesele przyjaciółki. Buty są doskonałe i spełniają wszystkie moje wymagania a mam ich dość sporo.:)

Wiktoriada
Kontakt:

Post autor: Wiktoriada »

a ja kupuje często w emarkecie

Alicja90

Post autor: Alicja90 »

Ja przez internet lubię kupować perfumy, ponieważ można kupić dużo taniej niż w drogeriach, rajstopy i ubrania na allegro

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka »

Ja kupuję już chyba wszystko, prócz zakupów spożywczych.

bejka01

Post autor: bejka01 »

Dziś zamówiłam w sklep-kuchenny.pl komplet garnków marki Silit. Od dawna szukałam takich, zależało mi na tym aby nie zawierały niklu i aby można było ich używać też w piekarniku, a to jedna z lepszych marek na rynku. Koleżanka ma właśnie ich garnki i mówi, że warto je kupić, zobaczymy.

izabellakoc

Post autor: izabellakoc »

Ja kupuję przede wszystkim RTV, ale nie cierpię kupować odzieży, bo nie mogę tego przymierzyć. Czasem też dochodziły mi produkty niezgodne z opisem i musiałam reklamować :(

blanka333

Post autor: blanka333 »

Na tej stronie taniaksiazka.pl znalazłam ciekawe książki, które pozwoliły mi przygotować się do matury z języka polskiego. Matura poszła mi dobrze, polecam te książki przyszłym maturzystom.

Kamma

Post autor: Kamma »

Tę rewelacyjną kopertówkę :) torbywsieci.pl

ODPOWIEDZ