co kupujecie?

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
jd2702

Re: co kupujecie?

Post autor: jd2702 »

Ja w zasadzie już od dawna niemal wszystko kupuję w sklepach internetowych. Poza jedzeniem. Staram się wyszukiwać polskie marki i je wspierać zamiast nabijać kasę tym zagranicznym.

jajote

Post autor: jajote »

Ostatnio bardzo dużo książek zamawiam z tej strony taniaksiazka.pl. Jakoś w trakcie kwarantanny wzięło mi się na czytanie. Przynajmniej jeden tytuł potrafię przeczytać w dzień :D

Agulinka60

Post autor: Agulinka60 »

Kupuję i nigdy się nie zawiodłam, tyle że wybieram tylko sprawdzone sklepy. Warto naprawdę. Ja na przykład lubię piękne i oryginalne zapachy perfum i wiem już że mogę takie kupić w sklepie zapach-orientu.pl to są moje marki, które królują na mojej półce w łazience jestem bardzo zadowolona z ich użytkowania, ponieważ są bardzo długotrwałe.

alikowa

Post autor: alikowa »

Ja najczęściej przez internet zamawiam ubrania, biżuterię itp :)
Najbardziej lubię zamawiać z butików internetowych, często można znaleźć tam świetne letnie sukienki w kwiat. Można znaleźć prawdziwe perełki :D
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, 19:22 przez alikowa, łącznie zmieniany 1 raz.

AleksandraM98

Post autor: AleksandraM98 »

Zdecydowanie zakupy przez Internet są mega wygodne. Ostatnio robiłam zakupy w Monnari i mają takie piękne damskie marynarki. Jak tylko zamówiłam to nie mogłam się doczekać aż rozpakuję swoją paczkę. No i powiem, że marynarka jest z super materiału i wygląda przecudnie.

bejka01

Post autor: bejka01 »

O tak, bardzo wygodna forma. Co do monnari to jedna z lepszych polskich marek, która dba o jakość i nie ma wygórowanych cen. Co zaś tyczy się moich zakupów w sieci, to kupuje już chyba wszystko. W tej chwili zamawiam meble do swojego, własnego mieszkanka. Pierwsze - oczywiście https://scandicsofa.pl/pl/p/-Lozko-Magn ... lurowe/545 i jak sie Wam podoba?

ODPOWIEDZ