co kupujecie?

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
jd2702
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 17:28

Re: co kupujecie?

Post autor: jd2702 »

Ja w zasadzie już od dawna niemal wszystko kupuję w sklepach internetowych. Poza jedzeniem. Staram się wyszukiwać polskie marki i je wspierać zamiast nabijać kasę tym zagranicznym.

jajote
Posty: 31
Rejestracja: 07 sty 2011, 12:09

Re: co kupujecie?

Post autor: jajote »

Ostatnio bardzo dużo książek zamawiam z tej strony taniaksiazka.pl. Jakoś w trakcie kwarantanny wzięło mi się na czytanie. Przynajmniej jeden tytuł potrafię przeczytać w dzień :D

Agulinka60
Posty: 22
Rejestracja: 29 cze 2017, 11:01

Re: co kupujecie?

Post autor: Agulinka60 »

Kupuję i nigdy się nie zawiodłam, tyle że wybieram tylko sprawdzone sklepy. Warto naprawdę. Ja na przykład lubię piękne i oryginalne zapachy perfum i wiem już że mogę takie kupić w sklepie zapach-orientu.pl to są moje marki, które królują na mojej półce w łazience jestem bardzo zadowolona z ich użytkowania, ponieważ są bardzo długotrwałe.

alikowa
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2021, 19:13

Re: co kupujecie?

Post autor: alikowa »

Ja najczęściej przez internet zamawiam ubrania, biżuterię itp :)
Najbardziej lubię zamawiać z butików internetowych, często można znaleźć tam świetne letnie sukienki w kwiat. Można znaleźć prawdziwe perełki :D
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, 19:22 przez alikowa, łącznie zmieniany 1 raz.

AleksandraM98
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2021, 11:47

Re: co kupujecie?

Post autor: AleksandraM98 »

Zdecydowanie zakupy przez Internet są mega wygodne. Ostatnio robiłam zakupy w Monnari i mają takie piękne damskie marynarki. Jak tylko zamówiłam to nie mogłam się doczekać aż rozpakuję swoją paczkę. No i powiem, że marynarka jest z super materiału i wygląda przecudnie.

bejka01
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2016, 09:31

Re: co kupujecie?

Post autor: bejka01 »

O tak, bardzo wygodna forma. Co do monnari to jedna z lepszych polskich marek, która dba o jakość i nie ma wygórowanych cen. Co zaś tyczy się moich zakupów w sieci, to kupuje już chyba wszystko. W tej chwili zamawiam meble do swojego, własnego mieszkanka. Pierwsze - oczywiście https://scandicsofa.pl/pl/p/-Lozko-Magn ... lurowe/545 i jak sie Wam podoba?

Agulinka60
Posty: 22
Rejestracja: 29 cze 2017, 11:01

Re: co kupujecie?

Post autor: Agulinka60 »

Ja kupuję głównie w sklepach polecanych przez różnego rodzaju blogerki. Ostatnio na blogach szukałam inspiracji na torebkę. I udało mi się kupić piękną, markową torebkę, taką o jakiej marzyłam https://adam-baron.pl/dla-niej/charakter Skóra włoska, mięciutka, torebka ręcznie szyta, bardzo ładnie wykończona. Cena, nie ukrywam, jest wysoka, no ale patrząc na pozytywne komentarze od kupujących (wśród nich było wiele innych blogerek), jest adekwatna.

Basiapogoda
Posty: 52
Rejestracja: 09 sie 2012, 19:54

Re: co kupujecie?

Post autor: Basiapogoda »

Aktualnie dobra promocja na makijazówkę jest na stronie Cocolita:
https://www.cocolita.pl/kosmetyki-do-konturowania
Również na kosmetyki marek takich jak the Balm Make up revolution eveline Od siebie polecam szczególnie bronzery the Balm, nie ma tam pomarańczowych nut. A samo pomalowanie się wygląda bardzo naturalnie, jak skóra muśnięta opalenizną.

No i dobre opinie zbiera również nowa Paleta od Natalii Siwiec, w sklepach stacjonarnych bywa wykupiona ale w sieci jest łątwo dostępna.

ODPOWIEDZ