dobry sklep ze sprzętem

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
marcelino2012
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2014, 21:55

dobry sklep ze sprzętem

Post autor: marcelino2012 »

Poszukiwałem kiedyś odpowiednie sklepu przez internet z narzędziami, sprzętami do ogrodu i nie tylko. Znalazłem kilka sklepów, ale jeden najbardziej przykuł moją uwagę. Pewnie dlatego, że wczesniej o nim nic nie słyszałam. Jest to sklep ALKO i powiem wam,że bardzo jestem zadowolony. Kupiłem u nich rok temu kosiarkę do ogrodu i nigdy w życiu nie przyszło by mi do głowy,że mógłbym być zadowolony z firmy, której tak naprawdę nie znałem.
A wy jakie macie dobre sklepy?

marcelino2012
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2014, 21:55

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: marcelino2012 »

Widzę, że nikt mi nie odpisuję. Zakupiłem Odśnieżarkę Elektrczyną Snow Line 46 E już spadł śnieg, ale zaraz zrobiło się na plusie i po śniegu, nie dałem rady skorzystać :p. WESOŁYCH ŚWIĄT!

mipel
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2015, 13:40

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: mipel »

ja polecam sklep IBOPL - sprzedają m.in. odśnieżarki snapper, które są świetnym wyborem jeśli ktoś szuka sposobu na zaspy przed domem.

zemanek30
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2015, 09:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: zemanek30 »

:) Witam. Akurat mnie to interesuje, bo zawsze kupuję elektronarzedzia z pewnego xródła. :x

jania11
Posty: 32
Rejestracja: 10 gru 2014, 16:01

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: jania11 »

Jeśli chodzi o sprzęty, do tej pory online kupowałam tylko sprzęt sportowy. Ale sądzę, że wszelkie inne sprzęty też warto kupować przez internet.

mZakupy
Posty: 8
Rejestracja: 02 wrz 2017, 18:12

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: mZakupy »

Moim zdaniem nie ma sensu w ograniczaniu się do jednego sklepu czy marki. Za każdym razem, gdy planujesz kupić jakiś nowy sprzęt, powinieneś się rozeznać kto robi najlepsze rzeczy z danego działu, zwrócić uwagę na opinie i stosunek ceny do jakości. A gdy już zdecydujesz się na jeden konkretny model, to porównaj sobie ceny w kilku sklepach, żeby nie przepłacić. Możesz to zrobić np. w naszej apce mzakupy.com :mrgreen:

romii
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2014, 17:26

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: romii »

Jeśli chodzi i sprzęty, właśnie zamierzam kupić kilka sprzętów sportowych do domowej mini siłowni. I chyba kupię je w http://www.marbo-sport.pl.

Wertoli23
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2017, 09:11

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: Wertoli23 »

Widzę że ta twoja domowa siłownia będzie dosyć spora jak kupujesz profesjonalne sprzęty.

cotton
Posty: 5
Rejestracja: 07 gru 2017, 23:29

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: cotton »

Wyglada konkretnie.

adrianx
Posty: 22
Rejestracja: 30 sie 2014, 17:14

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: adrianx »

Świetny sprzęt sportowy znalazłem w http://www.marbo-sport.pl/product-pol-2 ... .html%2015. Choć nie był najtańszy, musiałem go zamówić. I nie żałuję swojej decyzji.

zakama
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2018, 12:40

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: zakama »

Przed zakupem sprzętu AGD/RTV najlepiej zrobić rozeznanie na rynku. Z pomoc może przyjść porównywarka rankingmania.pl, która porównuje nie tylko ceny, ale też opinie użytkowników i pozwala dobrać urządzenia adekwatnie do naszych potrzeb i zasobności portfela.

Pazioch
Posty: 9
Rejestracja: 22 lip 2019, 08:34

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: Pazioch »

Też nie lubię ograniczać się do jednego sklepu dlatego robię rozeznanie w sieci żeby mniej więcej chociaż wiedzieć, który sklep jest najlepszy. Ale wiadomo ile osób tyle opinii dlatego sam ostatnio wybrałem jeden bo żona potrzebowała sokownik europ24.pl/garnki/sokowniki, i powiem Wam, że mają tam sporo marek do wyboru i sprzęt też dobrej jakości

Agulinka60
Posty: 22
Rejestracja: 29 cze 2017, 11:01

Re: dobry sklep ze sprzętem

Post autor: Agulinka60 »

Nie ma co się oszukiwać w necie jest większy wybór i ceny też są korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych. Otwierając sklep z goframi cały sprzęt kupiłam w sklepie internetowym multigastro.pl Najważniejsze urządzenia gofrownice https://multigastro.pl/gofrownice działają bez zastrzeżeń, nic się nie wypacza, nic się nie psuje. Jak na razie nie mam zastrzeżeń.

ODPOWIEDZ