Rabaty w sieci

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
Dzidka99
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2013, 14:28

Rabaty w sieci

Post autor: Dzidka99 »

Hej! Czytając o tanich zakupach w sieci, chciałam polecić stronę internetową, którą niedawno odkryłam kod-rabatowy.pl. Znajdziecie tam pełno zniżek i ofert do bardzo dużej ilości sklepów online. Na pewno przykują Waszą uwagę duże marki jak RTV Euro AGD, Media Markt, Empik czy Smyk, ale też polecam spojrzeć na sklepy, które są mniej znane, bo mają one naprawdę dobre produkty i to w niskich cenach i więcej rabatów. Polecam stronę szczególnie teraz w świątecznej zakupowej gorączce, bo niejeden rabat na pewno się przyda!!
Wesołych i oszczędnych Świąt! :mrgreen:

julia56
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2012, 15:21
Kontakt:

Re: Rabaty w sieci

Post autor: julia56 »

tak to prawda mają naprawdę dużo ciekawych zniżek

lissa80
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2014, 13:09
Kontakt:

Re: Rabaty w sieci

Post autor: lissa80 »

Trochę mało przejrzysta strona, ale można się połapać ;)

tomaszko345
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2015, 10:36

Re: Rabaty w sieci

Post autor: tomaszko345 »

Ja tez korzystam często z rabatów. Ale znalazłem bardziej przejrzystą stronę - http://kodyrabatowe.komputerswiat.pl/ko ... owe/neonet

KajkaMile
Posty: 11
Rejestracja: 02 lis 2014, 16:03

Re: Rabaty w sieci

Post autor: KajkaMile »

Jakoś często nie wierzę w takie strony, trochę się ich obawiam, na czym polegają te rabaty, jak to działa?

Eunika32
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2015, 13:10

Re: Rabaty w sieci

Post autor: Eunika32 »

też jakoś w to nie wierzę

robotka
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2015, 14:30

Re: Rabaty w sieci

Post autor: robotka »

Trzeba dobrze czytać wszystko bo niestety obok tych rzetelnych portali wciąż natrafimy na oszustów. Kody rabatowe lubię :)

kasiawroclaw
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2015, 20:32

Re: Rabaty w sieci

Post autor: kasiawroclaw »

Witam wszystkich zakupowiczów

Jestem właścicielem portalu www.24mall.pl - internetowej galerii handlowej z 200 sklepami różnych branż, jednak nie po to piszę tutaj, aby naruszać granice dobrego smaku i spamować Państwa swoim portalem.

Piszę, aby rozwiać Państwa wątpliwości dotyczące korzystania z kodów rabatowych. Otóż kody rabatowe są wyłączną inicjatywą i promocją sklepów, a nie serwisów które je promują lub gromadzą, czyli stron takich jak w/w czy mój serwis. Także jeśli korzystają Państwo z dużych serwisów gromadzących takie kody, to powinny one w 100% działać - piszę powinny, ponieważ są one ograniczone czasowo (również przez dany sklep) i po straceniu ważności, powinny być usuwane.
U nas w serwisie kody są aktualizowane automatycznie poprzez system łączący www.24mall.pl ze sklepami - dlatego na 100% będą zawsze aktualne.

Jeśli mogę jeszcze wyjaśnić Państwu cokolwiek związanego z działaniem kodów rabatowych - zapraszam :-)
Pozdrawiam

wika90
Posty: 109
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:16

Re: Rabaty w sieci

Post autor: wika90 »

Ja szukam rabatów na książki, bo sporo czytam a jednak one trochę kosztują.

linka8
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2015, 12:57

Re: Rabaty w sieci

Post autor: linka8 »

Wiele okazji cenowych można znaleźć na portalu Feegle.pl i za jego pośrednictwem znaleźć najlepsze oferty w Internecie http://feegle.pl/

wika90
Posty: 109
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:16

Re: Rabaty w sieci

Post autor: wika90 »

Znalazłam ciekawy rabat 50% na ubezpieczenie mieszkania. Przyda się jeśli kupiliśmy właśnie swoje własne mieszkanko, albo po prostu szukamy czegoś takiego.

blanka333
Posty: 45
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:22

Re: Rabaty w sieci

Post autor: blanka333 »

Ja jestem stałą klientką tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/szkola-pods ... _1008.html i właśnie uzyskałam spory rabat na podręczniki.

Zulla
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2018, 17:56

Re: Rabaty w sieci

Post autor: Zulla »

Warto szukać promocji w sieci, wczoraj zamawiałam kostiumy na lato, też były fajne ceny, niektóre marki mają obniżki spore.

Awatar użytkownika
Aleksandra89
Posty: 9
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:29

Re: Rabaty w sieci

Post autor: Aleksandra89 »

Od czasu do czasu znajdę jakiś fajny, ale zazwyczaj mam swoje sprawdzone sklepy, gdzie jako stała klientka dostaje rabaty :)

KingaSkyShop
Posty: 13
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:23

Re: Rabaty w sieci

Post autor: KingaSkyShop »

Teraz nawet mniejsze sklepy sięgają po programy lojalnościowe ;) Wiele z nich wykorzystuje oprogramowanie, które pozwala naliczać punkty w taki sposób, żeby później klienci wymieniali je na rabaty w określonej wysokości, a nie kolejne niepotrzebne pojemniki, czy kubki.

ODPOWIEDZ