na początek: wersja mobilna, czy lepsza szata graficzna ?

Ogólne dyskusje na temat prowadzenia sklepu internetowego.
adrianwpracy

na początek: wersja mobilna, czy lepsza szata graficzna ?

Post autor: adrianwpracy » 25 lut 2015, 13:14

Czy już na samym początku prowadzenia sklepu internetowego warto zainwestować w wersję mobilną ? Zastanawiam się, czy nie lepiej spożytkować te kilkaset złotych np. na lepszy pakiet graficzny, który przyciągnie oko klienta?

KingaZarzycka

Re: na początek: wersja mobilna, czy lepsza szata graficzna

Post autor: KingaZarzycka » 23 mar 2015, 13:44

Według mnie lepsza będzie wersja mobilna. Założyłam sklep internetowy kilka lat temu i trochę przegapiłam pewne zmiany, właśnie dotyczące urządzeń mobilnych oraz zmieniających się form płatności, przez co moje obroty bardzo spadły i zastanawiałam się czy nie zamknąć sklepu. Na szczęście w porę udało mi się wprowadzić zmiany :) Na grafikę jest fajnie popatrzeć, ale z doświadczenia wiem, że klienci wybierają przystępne, funkcjonalne sklepy, a nie te najładniejsze.
Inna sprawa, czym się zajmujesz? Bo jeśli Twój sklep oferuje produkty graficzne to oczywiście wtedy lepiej zainwestować w szatę ;)

Zbigniew486

Post autor: Zbigniew486 » 24 mar 2015, 15:25

Dzisiaj wersje mobilne sklepów stają się coraz bardziej popularne. Możliwość zakupu towaru czy usługi za pomocą jednego kliknięcia w smartfonie jest dużym udogodnieniem dla klientów. Mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że wprowadzenie płatności on-line w moim sklepie poprawiło sprzedaż i ilość składanych zleceń wzrosła. Klienci wybierają najszybsze i najbardziej przystępne metody płatności.

ecityvision

Post autor: ecityvision » 04 wrz 2015, 14:23

Dzisiaj wersje mobilne sklepów stają się coraz bardziej popularne.
Nie tyle popularne, co konieczne.
Ci, co przegapili ten moment teraz bardzo cierpią - Google zrzuciło ich sklepy na dalekie pozycje w wyszukiwarce i zasięgi drastycznie spadły.

ODPOWIEDZ