Zakupy w sklepach internetowych

Inne tematy, których nie znalazłeś powyżej.
jania11
Posty: 32
Rejestracja: 10 gru 2014, 16:01

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: jania11 »

W sklepie internetowym kupiłam ostatnio kuwetę dla mojego kotka. Znalazłam fajną krytą kuwetę http://zwierzakowo.pl/sklep/kuwety-kryte-dla-kotow.html. Chyba przypadła mojemu pupilowi do gustu.

kaja33x
Posty: 34
Rejestracja: 19 gru 2014, 11:50

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: kaja33x »

W sklepach internetowych od pewnego czasu zaopatruję się w środki czystości, np. w ten proszek do prania https://www.frisco.pl/pid,87769/n,persil-expert-regular-proszek-do-prania-(coldzyme)/stn,product.

iness
Posty: 35
Rejestracja: 10 paź 2014, 20:54

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: iness »

Zakupy w sklepach internetowych to naprawdę dobrodziejstwo. Właśnie pilnie potrzebuję materaca gimnastycznego i dzięki temu sklepowi http://www.marbo-sport.pl/product-pol-15114-Materac-gimnastyczny-z-antyposlizgiem-200x120x5-MC-M005-Marbo-Sport.html będę go mieć już jutro. I wszystko bez wychodzenia z domu i biegania po sklepach.

jola30
Posty: 42
Rejestracja: 17 gru 2014, 20:12

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: jola30 »

Niedawno udało mi się namówić mojego partnera na zakupy online. Szczerze powiem, że ta forma zakupów bardzo przypadła mu do gustu. Pierwszy jego zakup to buty. Jest z nich bardzo zadowolony.

romii
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2014, 17:26

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: romii »

Jak najbardziej polecam zakupy w sklepach internetowych. I to nie tylko jeśli chodzi o drobne zakupy, ale też różne sprzęty, meble, nawet wyposażenie sklepu czy magazynu.

violka75
Posty: 22
Rejestracja: 29 kwie 2017, 10:57

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: violka75 »

Ze względu na brak czasu często robię zakupy w sklepach internetowych. Mój najnowszy zakup przez internet to buty. Buty akurat w moim stylu.

justyna33
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2018, 12:17

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: justyna33 »

Wszystko w zasadzie kupuję w sieci,bardzo wygodna sprawa,nie trzeba tłuc się po sklepach,stać w kolejkach itd.
A wybór jest nieporównywalnie większy. Ostatnio szukałam biustonosza,który będzie modelował biust,a do tego będzie bez ramiączek. Trafiłam na biustonosz samonośny.
W sklepie w życiu bym tego nie znalazła. Zakup udał się pomyślnie,szybka dostawa,bardzo dobra jakość .
Wiadomo czasami się kupi coś niepasującego w sieci,ale zawsze przecież można zwrócić :)

martaem
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2018, 20:28

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: martaem »

Dość często robię zakupy przez internet. Kupuje w różnych sklepach różne rzeczy, ale najczęściej kupuję ubrania, przez co mogę polecić sklep born2be.pl :) Zawsze jestem zadowolona, nigdy nie miałam problemów z tym sklepem :) Czasem również rozglądam się za elektroniką ale to najczęściej odwiedzam oleole.pl :)

lola4456
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2018, 15:57

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: lola4456 »

W dzisiejszych czasach chyba każdy robi zakupy przez internet. Nawet mój mąż, który do tej pory nie był do nich zbytnio przekonany, kupił sobie niedawno w tym sklepie mmsuits.pl nowy garnitur. Na prawdę solidny kawał roboty i już teraz widzę, że będzie mu on służył wiele lat!

blanka333
Posty: 45
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:22

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: blanka333 »

A mój mąż kupił sobie ostatnio ławkę do ćwiczeń https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1135.html. Widzę, że przypadła mu do gustu, bo ćwiczy na niej codziennie.

bejka01
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2016, 09:31

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: bejka01 »

Systematycznie robię zakupy w sieci, to dla mnie duże ułatwienie. Tym bardziej teraz bo do świąt chcemy wprowadzic sie do naszego domu. Praktycznie co wieczór czegoś szukam, o wczoraj np znalazłam już meble do salonu i sypialni i to naprawdę udało mi się, wszyskie będziemy zamawiać w mebledoktor24.pl. Ależ one wyglądają, fakt wszystko lite drewno, no i do tego te ceny. Wiecie co, zawsze sądziła, że takie meble są strasznie drogie a tu proszę jakie miłe zaskoczenie, zapewne dlatego, że to producent więc nie naliczają tej marży.

wika90
Posty: 109
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:16

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: wika90 »

Gdy pomyślę o zakupie biżuterii wtedy wybiorę się do Apartu

jajote
Posty: 31
Rejestracja: 07 sty 2011, 12:09

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: jajote »

Ja na przykład buty wolę zamawiać online. Mój najnowszy nabytek to kalosze

bartis
Posty: 33
Rejestracja: 22 wrz 2014, 11:40

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: bartis »

Ostatnio zrobiłem bardzo udane zakupy w e-regaly.pl. Regały są naprawdę dobrej jakości.

JakubMelka
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2019, 13:36

Re: Zakupy w sklepach internetowych

Post autor: JakubMelka »

Najchętniej i najczęściej kupuję buty i odzież, mam swoje zaufane sklepy, które w miarę regularnie odwiedzam. Dzisiaj zamierzam w pillendoktor.de zamówić adidasy New Balance dla siebie i jeansy dla córki, jeszcze się nigdy nie zawiodłam na nich. Zawsze dobra jakość i ceny jednak niższe niż w stacjonarnych sklepach.

ODPOWIEDZ