Jaki samochód?

Inne tematy, których nie znalazłeś powyżej.
dynamical
Posty: 30
Rejestracja: 05 maja 2015, 10:40

Jaki samochód?

Post autor: dynamical »

Podoba mi się Mazda 3, zastanawiam się tylko, czy to niezawodny samochód. Będę wdzięczna za opinię, bo będziemy podejmować decyzję już niedługo, a nie chciałabym tego robić bez żadnych informacji zewnętrznych :)

wika90
Posty: 109
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:16

Re: Jaki samochód?

Post autor: wika90 »

Fajna marka.

cotton
Posty: 5
Rejestracja: 07 gru 2017, 23:29

Re: Jaki samochód?

Post autor: cotton »

Dobre pytanie, ktore sobie zadaje od dluzszego czasu. Od roku prowadze swoj wlasny biznes, a wlasciwie nie mam nawet porzadnego samochodu. Na poczatku przyszlego roku mamy zamiar wspolpracowac z klientami oddalonymi o kilkaset kilometrow od siedziby firmy dlatego tez bede niejako zmuszony zainwestowac w zakup. Uzywane juz sobie dawno wybilem z glowy .. moj znajomy ostatnio sie mocno przejechal na takim zakupie. Bardziej interesuje mnie wziecie czegos w leasing .. kto aktualnie ma na rynku najlepsza oferte? Druga kwestia to czym sie kierowac przy wyborze oraz zakupie. Szukalem informacji na ten temat w sieci - przydatny byl ten poradnik master1.pl/poradnik-kupujacego macie moze wiecej tego typo zasobow? Co do marki to chyba postawie na jakiegos japonczyka .. niestety niemieckie produkty jakos mnie odpychaja po tych wszystkich aferach ...

bogus09
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:22

Re: Jaki samochód?

Post autor: bogus09 »

Nie polecam Mazdy, kiedyś to były dobre samochody ale teraz top już nie to samo :)

Agulinka60
Posty: 22
Rejestracja: 29 cze 2017, 11:01

Re: Jaki samochód?

Post autor: Agulinka60 »

A ja nie mam nic przeciwko tej marce. Według najnowszych badań, my Polacy cenimy japońskie samochody. Są najczęściej kupowane. Sama mam od niedawna Mazdę kombi, ładne czerwone autko, takie o jakim zawsze marzyłam. Płynna jazda, prosta obsługa, dużo elektroniki jak to u Japończyków, szalenie wygodne fotele, z których nie chce się nawet wstać. Żeby mi się nie zniszczyły i nie pobrudziły zadbałam o eleganckie pokrowce. Akurat koleżanka miała w swoim samochodzie takie jakie mi odpowiadały, idealnie dopasowane do fotela z niezwykle mocnego materiału. Podała mi namiary na sklep pokrowce.com w którym je kupiła. Widziałam jeszcze w tym sklepie pokrowce na kierownicę i chyba sobie zaraz zamówię. Zawsze jest to ochrona kierownicy i dłonie się tak nie pocą podczas prowadzenia szczególnie latem w upały. Ja mogę ci tę markę polecić, ale stateczna decyzja oczywiście należy do ciebie.

mojka8383
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2018, 10:24

Re: Jaki samochód?

Post autor: mojka8383 »

Odnośnie zakupu używanego samochodu trzeba być ostrożnym. Ta kwestia dobrze opisana jest w artykule prawojazdytesty.pl/zakup-uzywanego-samochodu

Awatar użytkownika
szocik18
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2018, 19:59

Re: Jaki samochód?

Post autor: szocik18 »

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady ;) Z całą pewnością przydadza mi się one ;)

Arowana14
Posty: 29
Rejestracja: 05 wrz 2013, 20:43

Re: Jaki samochód?

Post autor: Arowana14 »

A na jakie udogodnienia warto zwracać uwage przy zakupia auta? Mnie zainteresował wideorejestrator w lusterkach. Ktoś ma taka funkcję w swoim samochodzie? Jak się sprawdza? Przydaje sie?

jajote
Posty: 31
Rejestracja: 07 sty 2011, 12:09

Re: Jaki samochód?

Post autor: jajote »

Ciekawa opcja :) A co do auta to mi się marzy nowa Mazda. Teraz mam starego Seata to chce go sprzedać by kasiore na nowe autko mieć. Pierwszy raz będę sprzedawać, trochę się stresuję więc czytam co i jak kioskpolis.pl/sprzedaz-samochodu-formalnosci-ktore-trzeba-wykonac-w-2019-roku/ . Mam nadzieję że o niczym nie zapomne :shock:

wika90
Posty: 109
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:16

Re: Jaki samochód?

Post autor: wika90 »

Najlepsze są małe miejskie autka, wszędzie zaparkujesz, niewiele palą no i koszty ubezpieczenia OC będą niższe.

Klara
Posty: 53
Rejestracja: 19 kwie 2013, 12:54

Re: Jaki samochód?

Post autor: Klara »

Ja również się długo zastanawiałam nad wyborem auta. Myślałam o Oplu Astrze, lecz mechanik zwrócił mi uwagę na jakość blach w tym samochodzie wysyłając ten artykuł iparts.bcz.com/2018/10/24/jakosc-blach-w-oplu-astrze/ Chciałam kupić coś starszego i w miare niedrogiego właśnie. Dalej nie wiem co mam kupić

zofialipska
Posty: 13
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:14

Re: Jaki samochód?

Post autor: zofialipska »

W zależności od tego, czego ktoś szuka. Ja od lat wybieram marke Volvo do leasingu na swoją firmę. Korzystam z usług Salonu Volvo Euro-Kas w Katowicach oraz ich serwisu i jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś jednak woli samochód tańszy lub używany, to Euro-Kas ma na Śląsku salony Peugeot, Kia i Używane.

ODPOWIEDZ