szkolenie BHP

Aspekty prawne prowadzenia sklepu internetowego.
alaneliza
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2014, 19:34
Lokalizacja: http://www.szambo.go3.pl/szamba-betonowe-Torun

szkolenie BHP

Post autor: alaneliza »

Byliście kiedyś na szkoleniu BHP w purebhp.pl

Klara
Posty: 53
Rejestracja: 19 kwie 2013, 12:54

Re: szkolenie BHP

Post autor: Klara »

Nie, zdecydowanie nie znam tej firmy, nawet nigdy o niej nie słyszałam. U nas było przeprowadzane szkolenie BHP za pomoca platformy e-learning, poprzez E-specjalistabhp. Ogólnie rzecz biorąc jest to komplet narzędzi stworzony z kilku modółów, a ich przejście zeszło nam może ponad godzinę, a nie tak jak w tradycyjnym około 8 :)

Awatar użytkownika
c2h5oh
Posty: 192
Rejestracja: 04 kwie 2008, 16:05

Re: szkolenie BHP

Post autor: c2h5oh »

Nie byliśmy i nie będziemy, bo jak widzę że firma bezczelnie spamuje w ramach "promocji" to automatycznie trafia na czarną listę.

bhp2016
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2016, 11:59

Re: szkolenie BHP

Post autor: bhp2016 »

Kursy BHP w ramach tradycyjnych szkoleń oraz metodą e-learningową (tzw. szkolenia on-line). Szkolenia wstępne oraz okresowe. Każdy pracodawca ma obowiązek organizowania w swojej firmie kursów BHP. Szkolenia wstępne powinny być przeprowadzane nowo zatrudnionym pracownikom. Ich celem jest zapoznanie pracowników z wymogami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy na danym stanowisku, przedstawiane im są zasady pracy, poruszania się po terenie firmy. Podczas szkolenia wstępnego pracownik zapoznaje się z obsługą techniczną urządzeń oraz ewentualnymi niebezpieczeństwami. Powinien poznać zasady postępowania w razie wypadku lub innych niepożądanych sytuacji.
platforma-bhp.pl/ - szkolenia wstępne i okresowe Warszawa

Frodo1988
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2017, 14:34

Re: szkolenie BHP

Post autor: Frodo1988 »

Ja słyszałem o BHP Consulting. Mam zamiar zapoznać się dokładnie z ich ofertą, bo widzę, że mają kursy BHP on-line.

ODPOWIEDZ