jakie oprogramowanie?

Jakie oprogramowanie wybrać dla sklepu internetowego.
kalinabors

jakie oprogramowanie?

Post autor: kalinabors »

Przymierzam się do otwarcia własnego sklepu internetowego, wiem, że warto zakupić sobie najpierw program, który pomoże administrować sklepem i ruszyć z nim. Czy ktoś mi może polecić jakiś dobry program w tym celu? Słyszałam o shoperze, ale może jakieś jeszcze?

6karol1994

Re: jakie oprogramowanie?

Post autor: 6karol1994 »

Ja słyszałem, że niezły jest Prestashop.

strejlau

Post autor: strejlau »

Shoper jest spoko, mają teraz promocję - shoper.pl/cennik-sklepu-shoper to sobie możesz sprawdzić.

KingaSkyShop

Post autor: KingaSkyShop »

Na start najlepiej wybrać oprogramowanie abonamentowe z pełnym supportem i szeregiem dostępnych informacji.
Sprawdź https://sky-shop.pl/

marekmaro

Post autor: marekmaro »

A co myślicie o postawieniu niedużego sklepu na wordpressie? Wiem, że jest wtyczka woocommerce, która do tego służy. Ogólnie to znam już wordpressa więc chciałbym przy nim zostać, ale nie wiem czy dla sklepu nie lepiej wybrać jakiś silnik typu presta.

adudytor
Kontakt:

Post autor: adudytor »

Słyszałam, że coraz więcej ludzi ma doświadczenie z najnowszymi technologicznymi możliwościami tworzenia sklepów internetowych na open source’owym, darmowym, wieloplatformowym oprogramowaniu sklepów opartym na nowych nierelacyjnych bazach danych. To wielokrotnie szybciej działający sklep z nieporównywalnie większą możliwością analizowania zachowań konsumentów.

ODPOWIEDZ