Ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto

Opinie o produktach, które można kupić w Internecie.
AgnieszkaM
Posty: 46
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:25

Re: Ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto

Post autor: AgnieszkaM »

Hmmm, dziwne podejście.

Goska11
Posty: 11
Rejestracja: 14 paź 2011, 11:54

Re: Ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto

Post autor: Goska11 »

wyczol pisze:Witam!

Napiszcie mi proszę jak głośno pracuje taki ekspres? Kupiłem takowy i wydaje mi się że strasznie głośno pracuje.

pozdr
To prawda on jest stosunkowo glosny.

dosztor
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2011, 18:32

Re: Ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto

Post autor: dosztor »

Witam, właśnie dostałam od św. Mikołaja ekspres Dolce Gusto Circolo i w sumie to nie spodziewałam się, że ten ekspres nie odmierza sam ilości wody, która ma być użyta do danej kawy! Jakoś nie ogarnęłam, że to jest ekspres MANUALNY, a nie AUTOMATYCZNY... ;) W każdym razie stąd moje pytanie do użytkowników tego ekspresu- jak odmierzacie ilość wody do poszczególnych kaw? Zwracacie bardzo na to uwagę, czy raczej robicie to tak na czuja? Generalnie należę do osób pedantycznych i najchętniej odmierzyłabym tą wodę co do mililitra =P Jak Wy to robicie?

Awatar użytkownika
Ankh-Morpork
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2012, 12:33

Re: Ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto

Post autor: Ankh-Morpork »

Przyznam szczerze, że w moim odczuciu ekspresy kapsułkowe z niższej półki cenowej to sprzęt trochę udający ekspresy do kawy ciśnieniowe. Tak jak Fiat 126p nigdy nie będzie Seatem Leonem, tak ekspres na kapsułki za 300 zł nigdy nie będzie prawdziwym ekspresem ciśnieniowym.

Awatar użytkownika
ZawiszaCzarny
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2012, 13:57

Re: Ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto

Post autor: ZawiszaCzarny »

Zgadzam się z poprzedniczką. Ekspres do kawy za 200-300 zł nie może zachwycić jakością.

Awatar użytkownika
MichałK
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: MichałK »

Cześć,

Jeżeli można to chciałbym odnowić temat a może też trochę zaktualizować,
czy możecie się podzielić opiniami na temat Waszych ekspresów do kawy ?
jakiem macie i jakie polecacie,
ja noszę się z zakupem i znalazłem coś takiego jeżeli można trochę zareklamować:
http://witara.pl/pk656-saeco-1.html
oczywiście mam na myśli najtańszy model :-)

Basiapogoda
Posty: 58
Rejestracja: 09 sie 2012, 19:54

Re: Ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto

Post autor: Basiapogoda »

Ja się przerzuciłam z kawiarki na ekspres, bo mieliśmy tylko ręczny młynek i to całe mielenie, gotowanie, mycie i suszenie trwało dla mnie zbyt długo. W ekspresie wciskam guzik i za kilka sekund mam kawę. Natomiast kawiarka to ceremonia, zabawa, większe pole do eksperymentów. Ja jestem leniwa, ale z przyjemnością piję kawę z kawiarki

Od siebie podpowiem również, że dobrą opcją dla firm jest dzierżawa ekspresów do kawy Dzięki temu można mieć urządzenie w zamian za zakup kawy do biura.

ODPOWIEDZ