Meble i dodatki w sklepach internetowych

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
Awatar użytkownika
deborah83
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2009, 16:07

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: deborah83 »

Ja tak mialam co prawda nie z meblami, ale z dodatkami do sypialni, m.in. posciela. Najpierw na wizazu przeczytalam artykul o poscieli welnianej, a potem poszperalam w internecie, na forach, spr na stronie i to byl super zakup. Choc pierwszy raz tak zaryzykowalam, ze w sklepie najpierw nie dotknelam. :)

Eprice
Posty: 35
Rejestracja: 11 paź 2009, 10:31

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: Eprice »

No ale ostatecznie jaka jest Twoja opinia? jesteś zadowolona z zakupów?? Bo z tego co zrozumiałem przeglądałas fora i znalazłas coś odpowiedniego dla siebie.

julka984
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2013, 10:11

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: julka984 »

ja czytam nie tylko informacje o produkcie ale też o sklepie. kiedyś się nacięłam bo ogólna ocena sklepu była dobra, opinie również..ale te starsze niż 2 miesiące, nowsze komentarze wskazywały, że coś zmieniło się na gorsze. niestety przekonałam się o tym i zamówiłam towar, na szczęście miałam zapłacić przy odbiorze. towar nie doszedł przez miesiąc, nie dało się dodzwonić.. w końcu mailowo anulowałam towar..ciekawe czy ktoś go w ogóle przeczytał..

Awatar użytkownika
Sylli
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2013, 10:14

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: Sylli »

Z dodatków to przez neta kupowałam tylko karnisze. karnisze.com - jakby ktoś szukał, to z czystym sumieniem mogę polecić.

Awatar użytkownika
skyshop
Posty: 21
Rejestracja: 25 wrz 2013, 18:34
Kontakt:

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: skyshop »

Meble tak jak każdy inny towar, który można przewieźć, bez obaw kupilibyśmy w sklepie internetowym - klientów przyciągną fachowe opisy, dobre zdjęcia, prezentacje czy filmy. Sami na swojej stronie polecamy mini poradnik o tym właśnie, jak otworzyć sklep internetowy z meblami.

magda906
Posty: 4
Rejestracja: 07 mar 2014, 14:43

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: magda906 »

A ja kupuje w sieci nie tylko meble i dodatki, ale i również zdarzyło mi się ostatnio okna. Kupiłam je na www.imfenster.pl, bo cena była o wiele niższa aniżeli w sklepie stacjonarnym i do tego jeszcze okna dużo lepszej jakości. Nikt mi nie powie, że w sklepie miły pan nie wciśnie mi czegoś droższego niż w rzeczywistości jest. W sieci nie ma podredników. A do tego jeszcze doskonała i fachowa pomoc w wyborze właściwego modelu okna i dodatków

ewelina546
Posty: 13
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:53

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: ewelina546 »

Z własnego doświadczenia też mogę powiedzieć,że wolę przeczytać wszystko o danym produkcie w internecie zanim go kupię. Ostatnio skusiłam się na fajny fotel ze sklepu internetowego centrumkrzesel.pl. Przesyłkę dostałam w ciągu kilku dni i dodatkowo dostałam dobry rabat. A Wy lubicie robić zakupy przez internet?

AgaKowal
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2013, 08:53

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: AgaKowal »

Jeżeli meble wypoczynkowe (tapicerowane) jak narożniki, sofy czy fotele to najlepiej w solpol-meble.com.pl, sklep posiada duży wybór, obsługa jest kompetentna i są terminowi.

Gosiaczek
Posty: 7
Rejestracja: 22 sty 2013, 02:07

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: Gosiaczek »

Oczywiście, że kupujemy w sklepach internetowych :) Ostatnio nawet meble na wymiar do kuchni zamówiliśmy online - jesteśmy bardzo zadowoleni. Padło na sklep iform.com.pl - obsługa miła, doradziła podczas składania zamówienia. Mebelki faktycznie takie, jakie sobie wymarzyliśmy i nie było żadnego problemu ze złą realizacją :) Więc spokojnie można brać :)

blanka333
Posty: 45
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:22

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: blanka333 »

Zdarza mi się kupować w sklepach internetowych. Ostatnio kupiłam takie krzesła salonmeblowy.net.pl/kp,0,30/krzeslo-cc1.ehtml. Idealnie pasują do mojego salonu.

bartis
Posty: 33
Rejestracja: 22 wrz 2014, 11:40

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: bartis »

Myślę, że można kupić meble online. Trzeba tylko wcześniej zobaczyć towar na zdjęciach, poczytać informacje o meblach, które chcemy kupić. Ja ostatnio kupiłem taki stół .batdom.pl/kp,0,3/stol-st2.ehtml. Mebel jest ok, jestem zadowolony z zakupu.

Eunika32
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2015, 13:10

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: Eunika32 »

Najlepiej jest wczęsniej zobaczyć na zdjęciach i można jeszcze upewnić się u sprzedawcy co i jak wygląda.

jania11
Posty: 32
Rejestracja: 10 gru 2014, 16:01

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: jania11 »

Zależy, jakich mebli szukacie. Jeśli stołów i krzeseł to zajrzyjcie tutaj batdom.pl

dynamical
Posty: 30
Rejestracja: 05 maja 2015, 10:40

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: dynamical »

Ja kupiłam ostatnio w bbmeble.pl Robią kuchnie na wymiar i mozna sie z nimi dobrze dogadać...Miła obsługa i przede wszystkim dobre wykonanie... Ja w każdym razie jest bardzo zadowolona, bo oni sa bardzo kreatywni i robia takie meble o jakich zawsze marzyłam;)

jola30
Posty: 42
Rejestracja: 17 gru 2014, 20:12

Re: Meble i dodatki w sklepach internetowych

Post autor: jola30 »

A kupowaliście meble do garażu w sklepach internetowych? Mam na myśli regały w tym stylu e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html.

ODPOWIEDZ