Dobry sklep internetowy z zegarkami

Szeroko pojęte ezakupy. Dyskusje o zakupach w sklepach internetowych.
Awatar użytkownika
sophy
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2012, 12:59

Re: Dobry sklep internetowy z zegarkami

Post autor: sophy »

Najlepiej odwiedź jakąś porównywarkę - np. okazje.info , poszukaj zegarków i będziesz mieć listę z różnymi modelami i sklepami internetowymi je oferującymi. Przy sklepach będą opinie, więc będziesz mieć odpowiedź na własne pytanie :)

lazania
Posty: 9
Rejestracja: 01 sie 2013, 13:16

Re: Dobry sklep internetowy z zegarkami

Post autor: lazania »

ja zazwyczaj wybieram sobie zegarek w sklepie stacjonarnym, a później szukam, gdzie mogę dostać go najtaniej w internecie.

jowita
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2018, 09:18

Re: Dobry sklep internetowy z zegarkami

Post autor: jowita »

Zegarek to jeden z najbardziej praktycznych prezentów, jaki przychodzi mi do głowy. Nie dość że się przydaje, to jeszcze ładnie wygląda na nagdarstku i dopełnia stylizację. Sama niedawno szukałam fajnego zegarka dla męża i trafiłam do sklepu internetowego: demus-zegarki.pl/product-pol-47852-Zegarek-Meski-Vostok-Ekranoplan-6S21-546A508.html, gdzie mają bardzo duży wybór różnych zegarków. Mąż jest z niego zadowolony, bo jest solidnie wykonany, dzięki czemu posłuży mu przez dłuuuugi czas no i idealnie pasuje do jego stylu.

jajote
Posty: 31
Rejestracja: 07 sty 2011, 12:09

Re: Dobry sklep internetowy z zegarkami

Post autor: jajote »

Ja już stacjonarnie nie zamawiam zegarków, ani biżuterii. To się po prostu nie opłaca, skoro w necie jest dużo tanie, tutaj przykład https://www.e-watches.pl/bizuteria-meska/police . Stąd właśnie zamawiałam dla narzeczonego bransolety, nie dość że duży wybór to ceny spoko

Basiapogoda
Posty: 58
Rejestracja: 09 sie 2012, 19:54

Re: Dobry sklep internetowy z zegarkami

Post autor: Basiapogoda »

Od siebie odradzam kupowanie zegarków na allegro oraz na olx - niestety ale obecnie internet jest zawalony podróbkami Które często są tak dobrze wykonane, ze na pierwszy rzut oka trudno jest ocenić, czy dana rzecz jest oryginalna czy jest może podróbką.

Od siebie daję namiar na dobre miejsce:
https://westwatches.pl/pl/zegarki-meskie

Możńa znaleźć tutaj markowe zegarki męskie - mają tam obecnie spore wyprzedaże.

ODPOWIEDZ