Jaki hosting dla sklepu - home.pl czy nazwa.pl?

Ogólne dyskusje na temat prowadzenia sklepu internetowego.
Sola
Posty: 11
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:05

Re: Jaki hosting dla sklepu - home.pl czy nazwa.pl?

Post autor: Sola »

Staszik, ja nie chcę się z Tobą licytować :) Każdy ma swoje racje. Na szczęście mamy wolny rynek, swobodny wybór konsumentów. Mogą sami podejmować decyzje. Dobrze by było, by mogli w takim miejscu jak to mieć informacje, argumenty. Tylko tyle lub aż tyle. Nie wszędzie zdarza się merytoryczna dyskusja, a jak już pojawi się wątek home.pl to się sypie... lawina stereotypowych, nieaktualnych opinii opartych jedynie na wpisach znajomych znajomego... Niewiele jest opinii wiarygodnych, merytorycznych i opartych na osobistych doświadczeniach.

pieniek
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2017, 17:03

Re: Jaki hosting dla sklepu - home.pl czy nazwa.pl?

Post autor: pieniek »

Mam sklep internetowy, który założyłem sam i sam go prowadzę w ramach współpracy z moim pracodawcą. Jeśli mam być szczery to dla osoby która musi łączyć wiele różnych rzeczy: bycie pracownikiem, dodatkowe zlecenia i e-sklep a o innych codziennych rzeczach nie wspomnę, każde ułatwienie, droga na skróty jest ważna. Od zawsze miałem pocztę na home.pl i tam też pociągnąłem sklep. Tam mam wszystko do sklepu i nie zamierzam zmieniać ze względu na oszczędzone 200 zł rocznie. 200 zł w skali roku, bo o takich oszczędnościach mówimy jeśli chodzi o hosting w pakiecie podstawowym.

marika86
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:36

Re: Jaki hosting dla sklepu - home.pl czy nazwa.pl?

Post autor: marika86 »

Najlepiej myślę rozejrzeć się poza tymi dwoma firmami. Ja osobiście polecam dhosting.pl. Solidna firma, sklep będzie Ci działał szybko i stabilnie. Płacisz 200 zł na rok, co roku, bez ukrytych kosztów odnowienia. Poza tym, a może przede wszystkim usługa elastycznego hostingu w dhosting pozwala na automatyczne skalowanie zasobów na Twoim koncie, co sprawia, że nawet przy dużym obciążeniu sklep nie pada. Warto również zaznaczyć, że mają świetny support.

Sola
Posty: 11
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:05

Re: Jaki hosting dla sklepu - home.pl czy nazwa.pl?

Post autor: Sola »

Marika ale to o czym piszesz ma większość dostawców. Rywalizacja na tym rynku nie opiera się o jakość usługi, mimo że tak wszyscy twierdzą ale na tym jak "złapać klienta" i potem co najważniejsze jak go utrzymać.

Home.pl jako największy gracz ma chyba tych klientów najwięcej. Oczywiście jako największy gracz zbiera cięgi za tych niezadowolonych ale tych zadowolonych dość trudno pociągnąć za język i poprosić o publiczną rekomendację. Jednak gdyby nie to, że jednak mają dobre usługi, może za wyższą nieco niż rynkowa stawkę to Ci klienci by nie zostawali prawda?

skorka7
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2015, 20:31

Re: Jaki hosting dla sklepu - home.pl czy nazwa.pl?

Post autor: skorka7 »

Mam postawiony sklep na VPSie Firehost. Mała kasa, a usługa niezawodna.
Pewnie, że nie wszystkim muszą pasować takie same parametry, ale wydaje mi sie, że wydawanie kasy na najbardziej znane firmy, to głupota.
Wystarczy sprawdzić opinie.

ODPOWIEDZ