Sukienka na wesele

Ogólne dyskusje na temat prowadzenia sklepu internetowego.
Alicja88
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2019, 00:37

Sukienka na wesele

Post autor: Alicja88 »

Cześć,

Tak jak w temacie - sukienka na wesele potrzebna w zasadzie na koniec lipca.
Macie może jakieś sprawdzone sklepy?
Ja znalazłam fajną na modbis.pl, ale przyznam, że wcześniej nie robiłam tu zakupów. Jakieś opinie? :)

Awatar użytkownika
Aleksandra89
Posty: 9
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:29

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Aleksandra89 »

Jak lubisz włoski styl ubioru, to serdecznie polecam Ci stronkę dash44.pl gdzie na pewno znajdziesz w tym temacie sporo ciekawej inspiracji. Mają naprawdę fantastyczne dodatki, które stworzone są z gustem i pasją.

szocik
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2020, 14:18

Re: Sukienka na wesele

Post autor: szocik »

sukienka sukienką ale rozmiar jeszcze ważny

malinovakate
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2020, 10:29

Re: Sukienka na wesele

Post autor: malinovakate »

w internecie jest pelno takich sklepow, moze po prostu wpisz w google i szukaj :)

kacperdat
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2019, 12:19

Re: Sukienka na wesele

Post autor: kacperdat »

Świetne dodatki na ślub można znaleźć naastyle.pl Niedawno udało się kupić dla mnie i dla siostry idealne kolczyki i bransoletki :)) Może dla was też coś podpasuje.

Awatar użytkownika
Aleksandra89
Posty: 9
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:29

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Aleksandra89 »

Super, że ktoś założył taki wątek :) właśnie za miesiąc mam wesele swojej siostrzenicy i pojęcia nie mam co mam włożyć. Ogólnie OLX czy Allegro przeszukane ale nic ciekawego nie ma... może od was się nieco zainspiruje.

aniamroz79
Posty: 35
Rejestracja: 18 paź 2016, 14:36

Re: Sukienka na wesele

Post autor: aniamroz79 »

Chciałem zorganizować wesele jednak nie wiem jak wybrać dobry hotel. Tutaj znalazłem fajny blog z poradami https://gastronom.edu.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-tylko-na-wesele-radom-jednaka-rowniez-na-kolejne-zabawy-jak-urodziny// ale może wy macie jakieś sprawdzone sposoby? Często chodzi o pieniądze, jednak u mnie nie jest to problem. Chciałbym aby ten dzień po prostu był wyjątkowy.

ODPOWIEDZ