Czy poradzę sobie z tag managerem?

Ogólne dyskusje na temat prowadzenia sklepu internetowego.
natka
Posty: 10
Rejestracja: 02 lut 2017, 15:47

Czy poradzę sobie z tag managerem?

Post autor: natka »

Ktoś mi powiedział że warto to sobie samemu ogarnąć, to prawda? I czy to płatne czy darmowe narzędzie dla takich zwykłych ludzi, nie firm pozycjonerskich? Nie zleciłam nikomu pozycjonowania, sama sie troche w to bawię i potrzebowałabym zainstalowac coś takiego na mojej stronce, podobno powinna potem sprawniej działać

Awatar użytkownika
mops
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2016, 15:49

Re: Czy poradzę sobie z tag managerem?

Post autor: mops »

tak - warto samemu ogarniac jak nie chce sie zawracać czterech liter informatykowi i tak - można sobie z tym poradzić.

petroleuka
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2015, 15:46

Re: Czy poradzę sobie z tag managerem?

Post autor: petroleuka »

Do najprostszych też nie należy, ja go tak częściowo obsługuję, z niektórymi rzeczami sobie radze, inne odsyłam jednak do informatyków ^^ boje się czasami ze coś źle wstawie i mi sie wysypie

SupremumSEO
Posty: 33
Rejestracja: 18 sie 2015, 13:40

Re: Czy poradzę sobie z tag managerem?

Post autor: SupremumSEO »

Narzędzie Google Tag Manager jest całkowicie bezpłatne. Jeżeli dysponujesz odpowiednią dawką motywacji i przynajmniej podstawową znajomością htmla, powinnaś poradzić sobie sama :) Trzeba zacząć od założenia konta na tej stronie: http://www.google.pl/intl/pl/tagmanager/, potem wystarczy postępować zgodnie z instrukcją. Procedura publikowania tagów uniemożliwia wstawienie tagu z błędem, który mógłby uszkodzić witrynę, nie trzeba się obawiać.

natka
Posty: 10
Rejestracja: 02 lut 2017, 15:47

Re: Czy poradzę sobie z tag managerem?

Post autor: natka »

A czy to będzie zintegrowane z wersją mobilną? Zapomniałam o to zapytać w pierwszej wiadomości

SupremumSEO
Posty: 33
Rejestracja: 18 sie 2015, 13:40

Re: Czy poradzę sobie z tag managerem?

Post autor: SupremumSEO »

Jedną z przydatnych funkcjonalności GTM jest zarządzanie tagami wewnątrz aplikacji mobilnych. Do tego pozwala on na ich ciągłe aktualizowanie bez konieczności pobierania przez użytkowników nowych wersji. Jak najbardziej jest więc możliwe podpięcie GTM do wersji mobilnej strony. Jeżeli mimo wszystko będziesz miała trudności albo wątpliwości co do poprawności swoich działań, warto skorzystać z pomocy specjalistów. W razie czego zapraszam do kontaktu z SupremumSEO (info@supremuseo.pl) - prowadzimy kompleksową obsługę firm, współpracując zarówno z marketingowcami, jak i programistami.

szakpop
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2017, 23:06

Re: Czy poradzę sobie z tag managerem?

Post autor: szakpop »

Moim zdaniem jak najbardziej - nie jest to łatwe ale powinieneś dać radę.

Pikis24
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2017, 10:45

Re: Czy poradzę sobie z tag managerem?

Post autor: Pikis24 »

Chyba mnie namówiliście, muszę to wypróbować.

ODPOWIEDZ