sprzedaż obuwia w Internecie

Ogólne dyskusje na temat prowadzenia sklepu internetowego.
skoczek
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2008, 10:47

sprzedaż obuwia w Internecie

Post autor: skoczek »

Chciałbym otworzyć sklep internetowy z obuwiem. Wiem, że takich sklepów jest już trochę, jednak niestety ciężko mi stwierdzić, jak taki sklep funkcjonuje. Sam powiem szczerze, że mam opory przed kupieniem butów w Internecie, zawsze wolę iść do normalnego sklepu i przymierzyć. Czy macie w tym jakieś doświadczenie? A może kupowaliście buty online?

Kate
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2008, 23:18

Re: sprzedaż obuwia w Internecie

Post autor: Kate »

Bardzo dobry pomysł. Ja sama nie zamawiałam, jakoś wolę poprzymierzać buty w tradycyjnym sklepie, ale nie mam nic przeciwko internetowym sklepom obuwniczym. Moja koleżanka zamawia buty na Allegro i nigdy jeszcze nie zdarzyło jej się, żeby buty były niedobre.

buyer_kajt
Posty: 24
Rejestracja: 22 lis 2008, 01:16

Re: sprzedaż obuwia w Internecie

Post autor: buyer_kajt »

No tak, pewne "opory" sa, jednak wiem, ze duzo osob (w tym ja) czesto ogladam rzeczy w normalnym sklepie, a kupuje w sklepach internetowych lub, gdy mam czas, licytuje na aukcjach typu allegro, ebay, fruli. To normalne, ze lepoiej cos zobaczyc, potrzymac w rece, niz kupic jedynie po obejrzeniu obrazka w necie...

RAFALM
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2008, 22:32

Re: sprzedaż obuwia w Internecie

Post autor: RAFALM »

Ja chyba nie zaryzykowałbym zakupu butów przez Internet. Wiem, że ceny na pewno są dużo niższe niż w normalnym sklepie, ale bez przymierzania nigdy nie wiadomo jak "buty będą się sprawowały" :)

skoczek
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2008, 10:47

Re: sprzedaż obuwia w Internecie

Post autor: skoczek »

Wielkie dzięki za wszelkie rady. :)

Kate
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2008, 23:18

Re: sprzedaż obuwia w Internecie

Post autor: Kate »

Jak otworzysz sklep, daj znać. :) Z chęcią obejrzę.

lajf_entusiast
Posty: 5
Rejestracja: 04 mar 2009, 13:41

Re: sprzedaż obuwia w Internecie

Post autor: lajf_entusiast »

Jeżeli chcesz podglądnąć jak profesjonalnie wygląda taki sklep to zapraszam na strone sklepu 1But-zwróć uwagę sposób wyszukiwania obuwia, zostało to zrobione w bardzo fajny sposób. pozdrawiam!!

Marcin_Dondelewski
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2009, 23:51

Re: sprzedaż obuwia w Internecie

Post autor: Marcin_Dondelewski »

Bardzo dużo osób kupuje buty i różne ciuchy przez internet.

I będzie to szło własnie w tą stronę.

Wszystko zależy jaka politykę będzie mieć sklep.

Jeżeli wprowadzisz gwarancję satysfakcji, że jak będzie but niedobry to można go oddać lub wymienić to napewno będzie to dużym plusem

ODPOWIEDZ