Ciasta przez Internet :)

Ogólne dyskusje na temat prowadzenia sklepu internetowego.
AgnieszkaM
Posty: 46
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:25

Ciasta przez Internet :)

Post autor: AgnieszkaM »

Co myślicie na temat sprzedaży ciast przez Internet? :)

Wiem, że troszkę internetowych sklepów spożywczych już istnieje, jednak chciałabym poznać zdanie kilku osób. :)

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie!

Saya
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2007, 22:35

Ciasta przez Internet

Post autor: Saya »

Myślę, że to dobry pomysł, ale oczywiście tylko na określonym terenie, np. w danym mieście. :)

AgnieszkaM
Posty: 46
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:25

Ciasta przez Internet

Post autor: AgnieszkaM »

Właśnie myślę o konkretnym mieście. Rozumiem, że wysyłanie ciasta na drugi koniec Polski jest bez sensu. :)

Mostek
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2007, 22:24

Ciasta w sieci :)

Post autor: Mostek »

Mi też podoba się ten pomysł. W ofercie mogłyby być też torty na zamówienie z różnymi wzorami :)

Użytkownik mógłby np. przesłać zdjęcie, teksty itp. i na tej podstawie otrzymałby indywidualny projekt :) Mniam mniam :D

Saya
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2007, 22:35

Ciasta przez Internet

Post autor: Saya »

Właśnie!! :) Można by było zamówić np. tort urodzinowy dla dziecka bez wychodzenia z domu. Często szukanie odpowiedniego tortu z wymarzonym przez dziecko wzorem zajmuje niestety bardzo dużo czasu.

Łasuch
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2007, 11:15
Lokalizacja: 3City

Post autor: Łasuch »

Cukiernie internetowe już z powodzeniem działają na naszym rynku i czytając opinie użytkowników faktycznie jest to super wygodna sprawa. W Trójmieście działa Deserlandia.pl.

Mniam mniam:)
-------
bo życiem trzeba cieszyć się

Saya
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2007, 22:35

Post autor: Saya »

Ten sklep Deserlandia.pl jest po prostu super!! Ponieważ jednak nie znajduje się w moim zasięgu, czy ktoś może mi poradzić podobny sklep, ale działający w innych rejonach Polski?

Łasuch
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2007, 11:15
Lokalizacja: 3City

Post autor: Łasuch »

To zależy skąd jesteś:)
Z tego co wiem Deserlandia realizuje też zamówienia w Warszawie i coś tam kombinują, żeby w ogóle zrobić z tego taką sieć jak poczta kwiatowa. Ja korzystam z nich już blisko rok w Trójmieście i jeśli tak samo będzie to działać gdzie indziej to będzie petarda:)

pozdrawiam słodko!

K
-------
bo życiem trzeba cieszyć się

bzyk
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2008, 22:23

Cukiernia internetowa

Post autor: bzyk »

Polecam cukiernię internetową KUP CIACHO,która działa na terenie Łodzi i okolic. http://www.kupciacho.pl

docia

Re: Ciasta przez Internet :)

Post autor: docia »

No też mi się pomysł podoba, i jeszcze ten ukłon w stronę klienta, czyli możliwość "stworzenia" własnego ciasta :d to by miało wzięcie.

alathea

Re: Ciasta przez Internet :)

Post autor: alathea »

Ciasta przez internet! Swietny pomysl :) czy w dzisiejszych czasach jest jeszcze produkt, usluga, ktorej jeszcze nie mozna kupic za posrednictwem sieci? nie wydaje mi sie :)

ODPOWIEDZ