Pomysł na prezent

Inne tematy, których nie znalazłeś powyżej.
torrea
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2010, 15:52

Pomysł na prezent

Post autor: torrea »

Znajomowa otwiera swój biznes - chce dać jej prezent, który jej się przyda w interesie i spodoba

Kate
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2008, 23:18

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Kate »

No i? Nie wiesz, co kupić? Przecież wiesz, że to zależy od tego, co Twoja znajoma lubi, jaki to biznes itp.

Pewnie zaraz założysz drugie konto i odpowiesz podając link do sklepu internetowego! :)

Goska11
Posty: 11
Rejestracja: 14 paź 2011, 11:54

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Goska11 »

Kate pisze:No i? Nie wiesz, co kupić? Przecież wiesz, że to zależy od tego, co Twoja znajoma lubi, jaki to biznes itp.

Pewnie zaraz założysz drugie konto i odpowiesz podając link do sklepu internetowego! :)
Heheh dobre. Ciekawa jestem co niby ostatecznie bylo kupine. Czyzby ten link ponizej heehhe

marta_28
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2012, 23:22

Re: Pomysł na prezent

Post autor: marta_28 »

Ja też się zastanawiałam nad prezentem, tylko że dla mojej teściowej, która prowadzi swój sklep internetowy. Wiem, że na pewno ona bardzo lubi Rene Zellweger, więc wymyśliłam, że w prezencie kupię zabiegi młodości is Clinical w gabinecie Bellisany (nie wiem czy gdzies jeszcze to robią ;). Zellweger mówiła kilka razy, że z tego korzysta, więc będzie takie subtelne nawiązanie, a przy okazji prezent estetyczny i praktyczny.

marczewska
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2012, 13:50

Re: Pomysł na prezent

Post autor: marczewska »

a widziałam ten gabinet, bo mieszkam na wilanowskiej i przechodze tamtedy ;D to widze,ze kolezanka zmoich rejonow. Co do prezentow, ja bym chciala dostac w koncu nowego laptopa, bo ten juuz mi sie rozpadaa

SzybkaPakaPL
Posty: 17
Rejestracja: 23 cze 2012, 12:56

Re: Pomysł na prezent

Post autor: SzybkaPakaPL »

Wszystko zależy od zainteresowań tej osoby, moim zdaniem najlepiej jeżeli taki prezent jest zarazem praktyczny i nie drogi. Liczy się gest i pamięć,a nie zbytni przepych :)

KamilWro
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2012, 14:15

Re: Pomysł na prezent

Post autor: KamilWro »

Właśnie :) Żadnych ozdób, które będą się potem tylko kurzyć :)

Awatar użytkownika
TerjeSnow
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2012, 15:59
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pomysł na prezent

Post autor: TerjeSnow »

Kup jej kupon na darmowy masaż :)

Awatar użytkownika
Merylu
Posty: 10
Rejestracja: 13 lis 2012, 14:53

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Merylu »

Kup roślinkę :) Roślinka to dobry prezent na nowy start.
^_^

wrighley
Posty: 12
Rejestracja: 30 lip 2013, 15:10

Re: Pomysł na prezent

Post autor: wrighley »

dokładnie! najlepiej roślinę, która symbolizuje pieniądze :)

Soffka
Posty: 8
Rejestracja: 04 gru 2013, 10:04

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Soffka »

drzewko szczęścia? :)

Alexis
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2013, 20:44

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Alexis »

Dobrym, a nawet bardzo dobrym pomysłem na prezent dla każdego a w szczególności teraz na Dzień Babci i Dziadka, to zakup fotokalendarza. http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... okalendarz Teraz natrafiłam na kosmiczne przeceny i akurat zamawiając już na Walentynki zamówiłam właśnie fotokalendarz. Zamawiałam firmy uwolnijkolory, ale z wyszukiwarki można znaleźć jakie się chce, jest super opcja "przyjemnego" projektowania on-line, duży wybór tematycznych szablonów no i oczywiście błyskawiczny czas przesyłki. Naprawdę warto kupić, można dziadkom dodać piękne wspólne fotografie- będą z rozrzewnieniem spoglądać na ścianę :)

Kamma
Posty: 103
Rejestracja: 17 lis 2013, 16:23

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Kamma »

Ja mam po świętach sporo nietrafionych prezentów, to jednak nie tak łatwo trafić w czyjś gust :)

Ewwelina
Posty: 19
Rejestracja: 02 lis 2013, 17:49

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Ewwelina »

Książki to dobre prezenty.

Mosiv
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2014, 11:41

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Mosiv »

Wprawdzie nie dla osoby zakładającej wątek, ale dziecku może przypaść do gustu jakiś model z leolandii (http://leolandia.pl/). Są to modele do składania z tektury. Niepozorne, ale po złożeniu świetnie się prezentują.

ODPOWIEDZ