Pomysł na prezent

Inne tematy, których nie znalazłeś powyżej.
kasandra852
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2019, 12:47

Pomysł na prezent

Post autor: kasandra852 »

Czy szczoteczka soniczna to dobry prezent na urodziny dla siostry? Wiem, że o takiej myślała. Ja sama zastanawiam się nad zakupem, gdyż czytałam bardzo pozytywne opinie na ten temat.

Josicka
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2019, 14:04

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Josicka »

Jak najbardziej :D! Mnie by się taki prezent spodobał :D

blanka333
Posty: 45
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:22

Re: Pomysł na prezent

Post autor: blanka333 »

Mnie też by się spodobał taki prezent. Ja akurat nie mam problemów z wyborem prezentów dla mojej siostry. Bardzo lubi czytać i ucieszy się z każdej książki. Właśnie kupiłam jej na urodzinowy prezent 9 tom tej serii Umorzenie. Joanna Chyłka. Wiem, że ją uwielbia, a wszystkie pozostałe części dostała też ode mnie.

alex111
Posty: 4
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:21

Re: Pomysł na prezent

Post autor: alex111 »

każdy z nas ma inne zainteresowania i każdemu podoba się coś innego. Ja kolekcjonuje monety to jest moje hobby. Chciałabym prezent związany własnie z tym. Jeśli ktoś ma podobnie to zapraszam na stronę skarbnicanarodowa.info.pl/zlote-monety/ koniecznie zajrzyjcie.

kamilkalinowski
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2019, 00:16

Re: Pomysł na prezent

Post autor: kamilkalinowski »

A może warto pomyśleć o czym mocno kreatywnym? Fajne produkty widziałem na luxuryproducts.pl/bizuteria-i-zegarki.html. Więc może coś z tego rodzaju się dobrze sprawdzi? :)

Lilith
Posty: 6
Rejestracja: 07 wrz 2018, 23:38

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Lilith »

To zalezy od tego w jakim wieku jest siotra i czy rzeczywiscie takiej potrzebuje i czy będzie jej używała... niem wiem czy nie lepiej po prostu zapytać czy nie ma aktualnie żadnych innych potrzeb. Moja mi ostatnio nawet podesłała linka do tej lampy z salonó agata agatameble.pl/oswietlenie/lampy-sufitowe/carrello-lampa-sufitowa-2 Miala juz upatrzoną dluzszy czas, ale nie bylo jakos okazji i pieniedzy... wiec jak na imieninowy prezent w sam raz :)

blanka333
Posty: 45
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:22

Re: Pomysł na prezent

Post autor: blanka333 »

A co sądzicie o takich butach czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-na-koturnie-142.html na prezent dla siostry. Kupiłam sobie takie buty, są bardzo wygodne, więc pomyślałam, ze mogą być dobrym prezentem.

irekom
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:26

Re: Pomysł na prezent

Post autor: irekom »

Ja dla żony na jej 40 urodziny kupiłem jej wymarzoną wycieczkę na Kretę. Pojechaliśmy tam z biurem podróży joanna holiday i naprawdę byliśmy w dwójkę bardzo zachwyceni. Kreta jest cudownym miejscem i pewnie jeszcze nie raz tam wrócimy.

jania11
Posty: 32
Rejestracja: 10 gru 2014, 16:01

Re: Pomysł na prezent

Post autor: jania11 »

Ja spotkałam fajne buty na prezent dla siostry i sobie też kupiłam takie same. Buty były w świetnej promocyjnej cenie, więc mogłam pozwolić sobie na dwie pary.

bonifacccy
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2019, 19:13

Re: Pomysł na prezent

Post autor: bonifacccy »

A może bilety "in blanco" do jakiegoś teatru? W zeszłym roku na święta dostałem taki prezent z dziewczyną i był to strzał w dziesiątkę :D

mojbot
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2020, 15:03

Re: Pomysł na prezent

Post autor: mojbot »

Rewelacyjny sklep internetowy który mogę polecić. Zajrzyjcie to jest sklep gdzie kupiłem kozaki damskie oraz buty damskie na obcasie. Buty na jesień, zimę, lato czy wiosnę. Wszystkie pory roku! Sprawdż mojbut.pl

zofialipska
Posty: 13
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:14

Re: Pomysł na prezent

Post autor: zofialipska »

Fajnym pomysłem na prezent będzie również voucher na zwiedzanie Krakowa z przeodnikiem Krakkos. Na ich stronie można znaleźć szczegóły.Można sobie wybrać dowolną wycieczkę i ustalić wygodny termin.

Klara
Posty: 53
Rejestracja: 19 kwie 2013, 12:54

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Klara »

Dla kobiety jako prezent zawsze sprawdzą się piękne buty. Ja bardzo lubię eleganckie i wygodne buty od producenta obuwia gotti estetino.pl kupuję je na Estetino.pl, bo tu je znalazłam najtaniej w internecie, a na wysyłkę czekam bardzo krótko.

brzana
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2021, 11:10

Re: Pomysł na prezent

Post autor: brzana »

Wychodzę z założenia, że bezpiecznym i zawsze dobrym prezentem jest książka, która uzupełni domową bibliotekę. Polecam cała serię książek podróżniczych J.Morea, w tym Kiedy marzenia spełniają się na dachu: Ameryka Łacińska. Czyta się jednym tchem, dobrze napisane.

Klara
Posty: 53
Rejestracja: 19 kwie 2013, 12:54

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Klara »

brzana pisze: 02 cze 2021, 12:15 Wychodzę z założenia, że bezpiecznym i zawsze dobrym prezentem jest książka, która uzupełni domową bibliotekę.
Też tak sądzę, aczkolwiek fajnie znać upodobania czytelnicze osoby obdarowywanej, żeby trafić w jej gust czytelniczy. Ja np. ostatnio mojej koleżance kupiłam książki związane z ezoteryką bo się tym interesuje. Totalnie nie miałam pojęcia jakie wybrać, bo się tym nie interesuje ale natrafiłam na stronę https://synergiepolska.pl/ na której takie książki są polecane. Także może też ktoś skorzysta :)

ODPOWIEDZ