Biuro w domu

Inne tematy, których nie znalazłeś powyżej.
wofuta43
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2017, 10:20

Biuro w domu

Post autor: wofuta43 »

Wiele osób chciałoby mieć teraz biuro w domu i pracując właśnie w domu. Jak już urządzać to porządnie. Co powiecie na fotele biurowe dopasowane do naszego kręgosłupa ?

Awatar użytkownika
gawela
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2017, 22:36

Re: Biuro w domu

Post autor: gawela »

A może lepiej zostawić ten temat jakiemuś specjaliści? Z mojego doświadczenia wynika, że to się dość dobrze opłaca :)

blanka333
Posty: 45
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:22

Re: Biuro w domu

Post autor: blanka333 »

Do przechowywania dokumentów polecam regały metalowe e-regaly.pl. Pomogą utrzymać ład i porządek wśród dokumentów.

suzii33
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2019, 15:06

Re: Biuro w domu

Post autor: suzii33 »

Regały mam już kupione, ale teraz przyszła pora na regały modułowe, znacie jakiś godny polecenia sklep? Chodzi mi o pojemniki na kółkach dobrej jakości najlepiej metalowe, ale jak będą jakieś dobre plastikowe to też wezmę to pod uwagę. Dziękuję za wszelkie propozycje mam nadzieję, że będą pomocne!

aniamroz79
Posty: 35
Rejestracja: 18 paź 2016, 14:36

Re: Biuro w domu

Post autor: aniamroz79 »

Przymierzam się remontu i interesują mnie nowe meble. Może ktoś z was słyszał o tych meblach meblohit.pl Bardzo mi się podobają. Wiem, ze firma jest dość dobra jednak interesuje mnie wasza opinia czy może ktoś ma je w domu i może się podzielić sugestiami?

laurabur
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 15:18

Re: Biuro w domu

Post autor: laurabur »

Ja bym bardzo chętnie urządziła sobie home office - ale szefostwo się uparło, że ludzie mają siedzieć razem i nie ma opcji, żeby pracować zdalnie z domu na stałe. A szkoda, mogliby tyle kasy na wynajmie zaoszczędzić i dać podwyżki :mrgreen:
W końcu wymieniłabym sobie telefon na całkiem nowy, a nie tak funkcjonuję od naprawy do naprawy. Jedno się wymieni, zaraz coś innego się psuje i tak w koło Macieju...

jola30
Posty: 42
Rejestracja: 17 gru 2014, 20:12

Re: Biuro w domu

Post autor: jola30 »

W biurze w domu nie powinno zabraknąć regaly.biz Idealne do przechowywania teczek i akt.

Klara
Posty: 53
Rejestracja: 19 kwie 2013, 12:54

Re: Biuro w domu

Post autor: Klara »

Biuro w domu to świetny pomysł, czy pracujemy w taki sposób czy potrzebujemy nadrobić czasem zaległości z pracy, bo wiadomo na kanapie w salonie tej motywacji do pracy jest mniej, a i spokój jest tu bardzo ważny. Ja stworzyłam sobie takie małe biuro u siebie w domu i to była genialna inwestycja. Jeżeli szukacie mebli do takiego pomieszczenia, takich jak solidne biurko czy spory regał na dokumenty, to ja osobiście zrobiłam zakupy na stronie szynaka.pl/pl/meble/biurka ponieważ bardzo spodobały mi się dostępne tam meble.

wlóczykij
Posty: 18
Rejestracja: 24 cze 2010, 15:12

Re: Biuro w domu

Post autor: wlóczykij »

Kupowałem krzesło dla siebie i biurko, ergonomiczne, nowoczesne meble. Jak jesteście z Warszawy, to polecam mocno salon meblowy KAMI - ja kupiłem właśnie u nich :) Super obsługa, pomogli mi dobrać meble najbardziej odpowiednie do moich potrzeb.

Krupa89
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2021, 17:39

Re: Biuro w domu

Post autor: Krupa89 »

Możesz zaaranżować biuro w stylu loftowym. Okaże się nowoczesny i jednocześnie bardzo budżetowy. Regaly paletowe będą wyglądać bardzo efektownie

Kawecka
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2021, 00:54

Re: Biuro w domu

Post autor: Kawecka »

Możesz zaaranżować biuro w stylu loftowym. Okaże się nowoczesny i jednocześnie bardzo budżetowy. Regały magazynowe metalowe będą wyglądać bardzo efektownie

bejka01
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2016, 09:31

Re: Biuro w domu

Post autor: bejka01 »

Styl powinno się dopasować do swoich upodobań. Moim zdaniem tak będzie najlepiej i człowiek będzie w takim biurze dobrze czuł. Ja swoje urządzam w nowoczesnym stylu z akcentami właśnie loftu. Pierwsze efekty już są i wiem, że idę w dobrym kierunku. Wczoraj znalazłam w slf24.pl świetne i doskonale pasujące mi krzesła. Dziś wybiore kolor tapicerki i wybarwienie nóg i będę zamawiać.

karolinka
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2016, 13:28
Kontakt:

Re: Biuro w domu

Post autor: karolinka »

W ostatnim czasie poświęciłam sporo czasu na szukanie krzesła dla dziecka po tym, gdy za swoje zapłaciłam krocie. Mam wrażenie, że skończyły się czasy, gdy produkty były tanie i dobre. Dziś poniżej określonego budżetu, ryzykujemy zakup produktu niskiej jakości, który dość szybko może okazać się wadliwy.

ODPOWIEDZ