Zmiany na forum

Wszelkie sprawy związane z działaniem forum.
Awatar użytkownika
talar77
Site Admin
Posty: 62
Rejestracja: 12 lip 2007, 21:53
Kontakt:

Zmiany na forum

Post autor: talar77 »

W dniu dzisiejszym zostało przebudowane nasze forum. Wiele kategorii, które mogły wywoływać małą dezorientację zostało połączonych. Mamy nadzieję, że dzięki temu forum będzie bardziej przejrzyste, a poruszanie po nim bardziej intuicyjne. :)

Awatar użytkownika
talar77
Site Admin
Posty: 62
Rejestracja: 12 lip 2007, 21:53
Kontakt:

Re: Zmiany na forum

Post autor: talar77 »

Z uwagi na wiele nieprawdziwych opinii na temat sklepów internetowych zamieszczanych przez wielu użytkowników lub właścicieli sklepów internetowych, dział OPINIE został zablokowany. Można jedynie czytać zamieszczone w nim opinie i dyskusje.

Awatar użytkownika
talar77
Site Admin
Posty: 62
Rejestracja: 12 lip 2007, 21:53
Kontakt:

Zmiany w zasadach forum

Post autor: talar77 »

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami w zasadach naszego forum.

Awatar użytkownika
sen
Posty: 108
Rejestracja: 15 gru 2010, 13:11

Re: Zmiany na forum

Post autor: sen »

Myślę, że można by trochę mocniej promować to forum, jest ciekawe i daje spore pole do dyskusji, porad itd.
Pozdrawiam.

df-fashion.eu
Posty: 13
Rejestracja: 17 cze 2011, 10:32
Kontakt:

Re: Zmiany na forum

Post autor: df-fashion.eu »

Ja bym mógł trochę w miarę możliwości promować to forum jak i portale w Anglii. zawsze to zwiększy oglądalność i przyniesie więcej potencjalnych klientów.

bardzo proszę o wypowiedz Admina :)
www.df-fashion.eu Twoja Biżuteria na Każdą Okazje.

Awatar użytkownika
talar77
Site Admin
Posty: 62
Rejestracja: 12 lip 2007, 21:53
Kontakt:

Re: Zmiany na forum

Post autor: talar77 »

sen pisze:Myślę, że można by trochę mocniej promować to forum, jest ciekawe i daje spore pole do dyskusji, porad itd.
Pozdrawiam.
Dziękujemy za uwagę, postaramy się bardziej promować forum. :)
df-fashion.eu pisze:Ja bym mógł trochę w miarę możliwości promować to forum jak i portale w Anglii. zawsze to zwiększy oglądalność i przyniesie więcej potencjalnych klientów.

bardzo proszę o wypowiedz Admina :)
Oczywiście jesteśmy za. :) Zapraszamy do kontaktu na http://www.sklepolandia.pl/kontakt

Awatar użytkownika
talar77
Site Admin
Posty: 62
Rejestracja: 12 lip 2007, 21:53
Kontakt:

Re: Zmiany na forum

Post autor: talar77 »

Witam
Niedawno forum zostało zaktualizowane, wprowadzono nowa szatę graficzną, mamy nadzieję ze przypadnie wam do gusty. Trwa tez ręczne czyszczenie forum z różnych niepotrzebnych postów.
Pozdrawiamy.
Zespół Sklepolandia.pl

ODPOWIEDZ